SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja pierwsza redukcja:D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
QOORA - nic dodać, nic ująć suple to tylko mały dodatek więc ręce mi opadają jak czytam pytania w stylu "co mam kupić żeby tak wyglądać":/ nikt nie pyta o dietę, trening a to naprawdę podstawa, test który prowadziłem na forum nawet w połowie nie odzwierciedla tego ile wyrzeczeń i ciężkich treningów mnie kosztowało to co udało mi się wypracować w ostatnim czasie.

Smokeee_ - biegi nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem styczność z rowerem

Zmieniony przez - skorup w dniu 2007-06-13 13:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Impressive
Rzeźba konkretna, łapaj

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Wcale nie jest ohydnie chud dla mnie jest jak w sam raz, a często w tym dziale pojawiają się zdjęcia zmasowanych chłopców, niby fajnie wyglądają, ale jak dla mnie za dużo mają fatu, a ty masz go w sam raz i brzuch ci dobrze widać(bomba)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 242
kozacko:D

Co za dużo - to niezdrowo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37037
Skorup, a skoro juz przy diecie jestesmy, to podstawa bylo to, co wyszczegolniasz w tescie, czy tez byly od tego jakies wieksze odstepstwa celem urozmaicenia menu??:)
Pozdro:)

Mysl, mysl, mysl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
no nie no , tu tez musisz wszystkich dobijac ta swoją sieczką ??:P a tak serio stary to naprawde odwaliłes kawal dobrej roboty w bardzo krootkim czasie , sog wszedł;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
uu... koparka mi odpadła

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
bardzo ladnie .... bdb gestosc.. malo fatu.. sogg

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
za***iscie mimo iz nie preferuje takiej ostrej wycinki to u Cieie wyglada to bardzo fajnie
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ładna rzeźba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja lato 2007 - fotki i 2 filmiki...

Następny temat

Po 3 miesięcznej redukcji - przed i po.

WHEY premium