SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja partnerka nie ma co robic rano...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Hejo!
Wczoraj,skonczylem wcinac clomid(12tab) po cyklu z 100 tabsow mety 30ed i kufa. Poranny wzwod mialem dziennie, narazie co drugi trzeci dzien, wróci to do normy? Dodam ze mam mega duzo energi zawsz ne wstaje przymulony ale to dzieki bombie,supli:
Tauryna, Zen szen,zma, multiwitamina, wit C i na,wszelki wypadek eliminacid i czuje,sie,pro zdrowotnie xD gorzej z,pompka. Wzwody sa bardzo zbite hehe ale,laska drugi raz rano sie,zawodzi bo probowala sobie,chyba karaoke z,rana pod kolderka zrobic jak spalem, a tam nie bylo mikrofonu xD to nie w moim stylu haha.
Ile trwa proces odbudowy hydrauliki po takim slabymcyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ankieta dzialu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Wiek 26
waga 80
Wzrost 176
Cykle jeden wyEj wymieniony
Staz sporadycznie cwicze, aktywny tryb zycia
Ektomorfik
Dieta
masowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
musisz zrobić n ten
no wiesz?
no to właśnie
jaka ankieta taka odpowiedź
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Masz do ułatwienia, jak nie wiesz jak się wypełna pełną ankietę , skopiuj wpisz dane , wklej. Cała procedura , zajmie tobie minutę.

1.WIEK:
2.WAGA:
3.WZROST:
4.WYMIARY:
BICEPS:
KLATA:
UDO:
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:
6.DIETA
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8.TRENING:
9.CEL CYKLU:
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata :
martwy ciag :
przysiad :

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Jezu, wrzucilem tylko takie info ktore wqm sie przyda xD wyciskanie na plaskiej i obwod bica nic wsolnego z pompka nie ma. No nie waznd,xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak Twoja partnerka nie ma co robic rano...to niech zrobi pranie i obiad Ci ugotuje, bo z ankietą taki regulamin, żeby ci coś pisać jak co brać, masz badania? Nie masz pewnie. To jutro testosteron całkowity estradiol prolaktyna lh fsh.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To nie ja wymyśliłem regulamin działu, też niekiedy wiem że czasami wystarczy wpisać wiek , to wszystko. Tylko weż pod uwagę że to nie jest nasze forum , czy nam się podoba czy nie musimy jakoś przystosować się do zasad panujących na forum , a modowie wcale nie są tacy żli tylko mają grożne avatary oprócz mnie mój jest miły przyjemny przyjazdny dla oka . Do meritum ,t u góry moderator Łodzianin poprosił cię o wypisanie ankiety, więc co Tobie zależy jak wpiszesz dane podstawowe , przecież jak ominiesz biceps czy wyniki siłowe nikt nie będzie robił problemu.




Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-29 22:24:45

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-29 22:25:00

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
zioekt
jak Twoja partnerka nie ma co robic rano...to niech zrobi pranie i obiad Ci ugotuje, bo z ankietą taki regulamin, żeby ci coś pisać jak co brać, masz badania? Nie masz pewnie. To jutro testosteron całkowity estradiol prolaktyna lh fsh.


Zioekt, wychodzisz na szowinistę .
A tak w ogóle, to fajny tytuł tematu... autorowi plus za kreatywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Do takich tematów jest dział Gimbaza Power

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dlugi cykl

Następny temat

Koncówka bomby mostek, badania....

WHEY premium