SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koncówka bomby mostek, badania....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Witam.
Właśnie kończę cykl
prop 200mg e2d
master 150mg e2d

Zrobiłem ostatnio wyniki bo źle sie czułem, lekka depresja, niepełne erekcje, nieutrzymywanie wzwodu, lub w ogóle brak chęci.

I chyba wychodzi na to że zamiast mastera leciało npp przez wybita prolkę.
Wczoraj poleciało 0.5 cabasera, kolejne pół poleci za 3 dni.

Teraz planuje wejśc na mostek Cypio 250mg ew na jakies 4-6tyg.
Od dzisiaj leci HCG ze wzgledu że jajka zrobiły sie malutkie, pierwsza dawka 2500iu. kolejna poleci za 3 dni ale już 1000iu e2d i tak poleci łacznie 10.000iu na mostku.
Do tego szykuje mi się upojny weekend i tak myslałem żeby do tego mostku dorzucić proviron na poprawe libido i tężyznę fizyczną bo na pewno na weekend poleci koko szampan etc....
No i ponoć provi utrzyma estro w rydzach....

JAkie jest wasze zdanie co do HCG i provi.

Podsumowując całość na mostku bedzie szło:
Cypio 250ew
HCG 1 2500iu kolejne 1000iu e2d
Tad 600 e2d
Heparegen
No i provi

Może tak być, czy za dużo gadzetów mam w szafce i korci niepotrzebnie


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Bernie
Myślisz ze to wina prolaktyny? Nie jest jakoś mega wysoko


Może i nie jest wysoko, ale ja chyba jestem podatny na prolaktyne, lekko ponad norme i takie rzeczy + pod sutkami zaczęły sie guzki robić,
Wczoraj poleciało 0,5 cabaseru i już czuje poprawe sutków i nie jest to placebo, bo to nie pierwszy raz tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mastera rzeczywiście tam nie było, nie czułeś działania , masteronu dla mnie jest to odczuwalny środek, a libido mam lepsze, działa podobnie do provi.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
No własnie a ja jak przyjabalem raz,,mastera " 200mg mastera za 150mg propa to na nastepny dzien pałka nie drgnęła.
Pierwszy raz w zyciu takie cyrki, tu chce a tu nie mogę....
więc AP puściła lipę pod nazwą master....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomasz od kidy bijesz tego propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61912
master w ampulkach czy flakonach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AP robi flakony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Kurde nie wiem od kiedy kończę 2 opakowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 186 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5540
Myślisz ze to wina prolaktyny? Nie jest jakoś mega wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a od kiedy się gorzej czujesz??

drugie opakowanie to jakoś wychodzi 3 4tydzień, skoro szło raz 150 raz 200, to może przez to że test spadł,bo ten wynik lekko mówiąc jest słaby przy takiej ilości syntetyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
Wiem że jest słaby wynik dlatego Titan ląduje na czarnej liście. Wczesniej lecialo shree później dose i na końcu titan.
Wyniki były robione dzien po injekcji 200mg propa i 100mg mastera.
problemy zaczeły sie kiedy zszedłem z trenu i podbiłem mastera do 150mg, a deca dick złapał mnie dzień po injekcji 150mg propa i 200 mastera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3344 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18533
No ale wszystko powoli sie normuje, dzisiaj brzydkie mysli na widok ładnych dupeczek, palka mało spodni łoryginalnych nie podarła

A co do provi to dodawać ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja partnerka nie ma co robic rano...

Następny temat

Pomoc w ROZPISCE SESJI!

WHEY premium