SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dieta redukcyjna do sprawdzenia, poprawek, / pomocy!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na poczatek ACT (4 tygodnie), jezli nie dasz rade robic obwodow, bo jest za duzo ludzi to daj znac a zmnienimy.
https://www.sfd.pl/TRENING_CYKLICZNY_DLA_PAŃ-GRUPA_B-t113704.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 330
Bardzo dziękuję za rozpiskę treningu, wybieram właśnie który model dla mnie ;p Wydrukowany program zabiorę ze sobą na siłownie i pokażę tym tam na miejscu, aby mi pomogli - tzn pokazali co na czym i jak się robi bo ja jestem total zielona :)

Mam pytanko co do śniadania. Mogłabym jeść jajecznicę z np. 2 całych jaj posypaną szczypiorkiem i np z grzybami/pieczarkami?

I co z tym jednym posiłkiem w pracy - 2 śniadanie. Co wtedy najlepiej zjeść? Nie bardzo wiem, a chciałabym by było jak najlepiej :)

Z góry dzięki za odpowiedź. Założyłam sobie kalendarz/dziennik książkowy, w którym będę sobie pisać co każdego dnia zjadłam i jakie ćwiczenia zrobiłam.

Carpe diem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 517
Hejka:) właśnie przeczytałam twoją wypowiedź, obejrzałam zdjęcia. Cóż, muszę przyznać że na zdjęciach to widzę siebie, też mam problem szerokich bioder (teraz niewidoczne z powodu boczków, ochyda). Jestem nieco wyższa ale reszta problemów ta sama. Moją motywacją w tej chwili jest zbliżające się lato i marzenie o opalaniu się w pięknych stroju kąpielowym Pożyczyłam kasety z kolekcji fitness od kumpeli i biorę się Trzymam za ciebie kciuki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 330
a jeszcze mam pytanko o kilka owoców.
Czy można jeść np.:
- 2 mandarynki/dziennie
- 2 pomarańcza/dziennie
- 1 lub 0,5 pomelo/dziennie
- 1 grejpfrut/dziennie
- 1 lub 0,5 melona/dziennie
- filiżankę winogron/dziennie
- 1 lub 2 małe jabłka/dziennie

Pytam bo ja bardzo lubię owoce i chciałabym wiedzieć czy mogę sobie na nie pozwolić, bo nie chciałabym ich odstawiać. Odstawiam słodycze ... wiec chociaż to...

Carpe diem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 330
anaha - witaj :) wyższa ode mnie? tym mnie pocieszyłaś :) ja od jutra zaczynam siłownię i dietę o ile tak to można nazwać, boi będę spożywać więcej kcal niż do tej pory, ale pociesza mnie to że więcej ale lepszych dla mnie, a jak efekt będzie to już w ogóle super. Ja również 3mam kciuki za Ciebie. Co do zdjęć - aż mnie ściska jak na nie patrzę, ale widzę to co jest na serio, a nie tak jak stojąc chwilkę przed lustrem i mając inne wyobrażenie siebie... Ale głowa do góry! Od jutra będzie lepiej i tylko lepiej :)

Carpe diem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
owoce najlepiej do śniadania i bezpośrednio po treningu
fruktoza to ww proste, a pory, które podałem wyżej są najbezpieczniejsze

możesz je dodać do diety, ale oczywiście należny je wliczyć do bilansu
nie przesadź z ich ilością, a wszystko będzie ok

to wyżej to rozumiem, że opcje albo mandarynki albo pomarańcza? czy chodziło może o to, że wszystkie te owoce masz zamiar zjeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 330
Volcanodon - witaj. Nie nie mam zamiaru zjeść tych wszystkich owoców w ciągu jednego dnia! To tylko opcje, takie pomysły

Carpe diem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 517
Wyższa, wyższa (zawsze mam problem ze spodniami, zawsze za krótkie ) Co do siłowni to w moim przepadku odpada, wciąż studiuje i dowaliłam sobie jeszcze pracę więc szans na to nie ma. Przed chwilą znalazłam coś co może pomóc - A6W ale jestem w temacie odchudzania kompletnie zielona, nie wiem czy to jest odpowiednie dla początkujących.
Myślałam też o zakupie twistera no i przydałoby się jaką dietę ustalić. Może wymienimy się gg? Mi pomaga jak wiem że nie jestem sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz wszystkie jagodowate jesc w ilosciach ok 1 szklanki, arbuz, melon, sliwki, kiwi itd.. nie jedz bananow. Kiedy juz ci napisal kolega
Zreszta jak założysz dziennik to bedziemy korygowac na bierzaco. Na razie podciagaj metabolim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 330
anaha - problem ze spodniami oraz okryciami wierzchnimi znam idealnie - wszystko za krótkie :) z gg nie korzystam, nie mam czasu :) mój dzień jest napięty :) a w domu walka o komputer - mąż gra, a córka bajki i piosenki chce oglądać... więc ja jak już siadam to jest cud :) Tutaj na tym formum na pewno znajdziesz pomoc - ja znalazłam. Dlatego pytaj, podawaj dane a "SPECJALIŚCI" i "Mądre głowy" Ci pomogą. Ja wolę się póki co nie wymądrzać, bo sama zaczynam walkę a nie chcę Ci źle powiedzieć. Ale 3mam kciuki.

Carpe diem!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta CKD do oceny

Następny temat

Ładowanie węgli - jaka częstotliwość ?

WHEY premium