SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Siłownia:)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Super siłownia. Za 500 zł tyle sprzętu!!! Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Obciążenie mi ojciec wytoczył, ale nie wszytko te srebrne tylko. Te białe i niebieskie na jednej kupce to gdzieś kupiłem, a te małe białe to odlałem z ołowiu. Właśnie zapomniałem dopisac pomieszczenie jest dośc małe 4x3m, ale jakoś sobie radzę, znajduje się na strychu. A te plastiki to nie wiem dokładne o Ci chodzi ale jeśli o te zatyczki to w takiej hurtowni co kupuje profile, albo tez są w sklepach z produktami budowlanymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
bardzo estetycznie i ogólnie ładna siłka , mógłbyś mi podać dokładne wymiary tej ławeczki? bo też chcę taką zrobić sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Za***ista siłka. Sprzęt jak na samoróbki rewelacja. SOG poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
dobra siłka tylko ćwiczyc sog
wpadnij do mojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1475
Dobra siłka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
za***ista, zazdroszcze
sog )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14908
Siema pisałeś że siłkę masz na strychu też mam taki zamiar więc widzialem że drążek jest przyczepiony do sufitu a sufit nie jest lany tylko deski wełna mineralna krokwie i rigipsy więc takie moje pytanie podłoga siłwoni jest tak wykonana ? Jeżeli tak to powiedz jak piętro niżej się sprawuje tzn gdy cwiczysz to jest duży hałas czy tynki nie odpadają itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
piotrekzx jasne że mogę dac, ale w Ławeczki i Wyciągi Co do tego jak wykonana jest podłoga to nie wiem normalna płyta, chyba na to był jeszcze dawany styropian 5cm i znowu płyta. Hmmm nie wiem czy nie słychac bo ja tylko cwicze wiec nie moge byc jednoczesnie piętro nizej i słyszec co się dzieje na górze Napewno coś słycha, szczególnie jak cwicze na wyciągu bo jest przykręcony do ściany a wiadomo po ścianach hałas się niesie. Tynki nie odpadają, nie rzucam obciązeniem bo siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
sprzet rewelacja czysto schludnie i dobrze sprzet rozmieszczony, tez mam male pomieszczenie chcesz zlukaj jak ja sobie poradzilem ze wszystkim
zdr sog

http://www.sfd.pl/Ciasna_ale_wlasna:_Silka_piwniczna:_-t397371.html moja silka:)
polepszona silka o dodatkowe sprzety od strony 5 do konca;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czarna ksiega

Następny temat

Jaka kupic lawke?

WHEY premium