SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja 1 dieta by k3ho

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
Rozmawialem ostatnio z mama o mojej diecie a przedewszystkim o jej kosztach. Nie byla zbytnio zadowolona gdy uslyszala o tym i raczej nie jestem w stanie przeznaczyc duzo na diete. Powiedziala zebym wypisal jej to co potrzebuje i wtedy pomysli. Przeszukalem forum i znalazlem temat k3ho...

Mianowicie jego dieta wyglada na kazda kieszen wyglada tak:

1.Śniadanie
*płatki owsiane 70 gram [30 groszy]
*2 jaja całe ok. 100 gram [60 groszy]
RAZEM 90 groszy
2.II śniadanie
*ser biały ok. 80 gram [60 groszy]
*chleb razowy 3 porządne skiby ok. 100 gram [40 groszy]
*oliwa z oliwek 5 gram [20 groszy]
RAZEM 1zł 20 groszy
3.IIIśniadanie
*jw.
RAZEM jw.
4.obiad
*kasza woreczek lub mniej 100gram [40 groszy]
*oliwa z oliwek 10gram [40 groszy]
*mięska i surówki nie wliczam(tutaj nie podal kwoty ile mniej wiecej bede musial za to zaplacic?)
RAZEM 80 groszy
TRENING
0,5 grama miodu na kilogram masy ciała do wody i pije ze smakiem
5.posiłek po treningowy
*ryż woreczek lub mniej 100gram [35 groszy]
*ser biały 80 gram [60 groszy]
*łyżka dżemu 15 gram [10 groszy]
*orzechy 20 gram(ich też nie wliczam bo orzecha ma się na działce lub podwórku u siebie, cioci, babci)
RAZEM 1zl 5 groszy
6.posiłek antykataboliczny przed snem
*ser biały 100 gram [75 groszy]
*oliwa 10 gram [40 groszy]
*mleko chude 200 ml. [30 groszy]
RAZEM 1zl 45 groszy

Po dodaniu tego wszystkiego wyjdzie <10. Czy te ceny itd sie zgadzaja czy na ta diete bede musial tyle pieniedzy wydac?
POZDRO!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Witam

1 Posilek 8:00
- Płatki owsiane
- Mleko
- Jajka
- Suszone owoce

2 Posilek 11:00
- Chleb żytni
- Serek wiejski
- Warzywa

3 Posilek 14:00
- Kasza gryczana
- Mieso z piersi kurczaka
- Oliwa z oliwek
- Warzywa

Trening 16:00

4 Posilek 17.30
- Ryz bialy
- Mieso z piersi kurczaka

5 Posilek 20:00
- Makaron razowy
- Ryba
- Olej lniany
- Warzywa

6 Posilek 23:00
- Ser twarogowy półtłusty

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Ceny się zgadzają, skoro napisał
Mamy ocenić tą dietę ? Ile ważysz ? Jakie zapotrzebowanie Kcal, BTW ?

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
Początki są najgorsze, rodzicom ciężko zaakceptować, że ich dziecko chce się samodzielenie żywić, "wydziwiac" z pojemnikami itd., ale uwierz że po pewnym czasie przyjdzie akceptacja.
Podsaj proszę co zjadasz na codzień, wtedy latwiej bedzie pomóc.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
Waze okolo 60kg, zapotrzebowanie wyszlo mi ok 3000 kcal. Mysle ze nawet 2000 w zupelnosci by wystarczylo gdyz na codzien jem BARDZO BARDZO malo. Raz na ruski jem sniadanie pozniej obiad jakas zupa + cos typu kotlet,ziemniaki,ogorek/pierogi,placki ziemniaczane itp na kolacje zjem ze 2-3 kanapki i tyle. Czasami potrafie przez caly dzien nic nei jesc i dopiero wieczorem wprowadzic jakas kolacje. Nie wiem czemu poprostu nie mam apetytu. Patrzac na ta diete to dla mnie sporo poruwnujac dotychczasowy sposob mojego odzywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75867
PSK śniadanie to podstawa. Musisz przed wyjściem do szkoły zjeśc solidny posilek. Ważne jest również regularne dostarczanie paliwa - czyli regularne, mniejsze posilki w krótszyh odstępach czasu.
Jeśli odżywiasz się w sposób przedstawiony powyżej to jest w miarę ok. Wprowadzę kilka poprawek:

1.Śniadanie
płatki owsiane na mleku
jaja całe
owoc

2.II śniadanie
ser biały półtłusty
chleb razowy
warzywa
oliwa z oliwek

3.IIIśniadanie
chleb razowy
miesko/ewentualnie polędwica, szynka
warzywa
orzechy włoskie

4.obiad
kasza
oliwa z oliwek
miesko
warzywa

TRENING

po treningu
ryż biały
chude miesko

6.posiłek antykataboliczny przed snem
ser biały półtłusty
wazrywa

Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2009-04-14 19:01:43

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
Wg Ciebie koszt 1 dnia tej diety to 10zl? Do szkoly chodze w weekendy i nie pracuej takze praktycznei siedze w domu. ;) Co do planu kiedy bede jadl to bedzie to wygladalo mniej wiecej tak:

1 Posilek godz 8:00
2 Posilek godz 10:00
Trening godz 11:00-12:00
3 Posilek godz 13:00
4 Posilek godz 16:00
5 Posilek godz 20:00
6 Posilek godz 23:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
Ktos uzywa aktualnie badz uzywal tej diety k3ho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
PSK89 < nie łam się, jak zaczniesz więcej jeść, to automatycznie będziesz bardziej głodny :) Pierwszy tydzień jest najgorszy, przetrwasz to potem nie będzie takiej tragedii.
pzdr

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
Nie o to ze nie wsiakne wszystkiego raczej sie nie boje. Przedwszystkim chodzi o koszta gdyz to nie ja za jedzenie bede placil a sam niestety nie mam pracy i nie mam z czego utrzymac diety. Wiec jestem uzalezniony napewno od pieniedzy i tym sie najbardziej martwie. A po 2 chodzi mi tez o przyrosty. Czy ta dieta gwarantuje moje przytycie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Nic nigdy nie gwarantuje niczego :D Ale skoro mówisz, że wcześniej nic nie jadłeś cały dzień, to jak przerzucisz się na tą teraz to na 98,7% przytyjesz ;)
Tylko ćwicz do tego, bo Cię zaleje tłuszczem :D

Rozumiem Twój problem, aczkolwiek te 200zł czy tam ile Ci wyszło, to nie jest dużo na miesiąc, choć oczywiście jak jadłeś wcześniej tyle co nic, to rodzice się przyzwyczaili, że wydają na Twoje żarcie 50zł ;)
W każdym razie masz prawo się domagać zwiększenia porcji.

pzdr

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
Mam prawo ale czlowiek ma tez obowiazki ktorych aktualnie ja mam bardzo malo hehe ;p Moja mamuska jest taka ze patrzy na stosunek miedzy pieniadzmi na moje zachcianki a wypelnianymi przezemnie obowiazkami i jezeli stosunek tych obydwu rzeczy jest porownywalny wtedy nie ma problemu z $ ale jezeli nic nie robie ;p to nie ma mowy o jakiejkolwiek pomocy finansowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na żeźbę

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium