SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moduł kwietniowy Krata Na Lato 2023

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Ranking scyzoryków:
wycwiel - 54
Catalaja - 47
Keto - 44 scyzoryki
Paatik - 39
Viki - 36
iti - 34
ojan - 33
Bardzo fajne wyniki, gratuluję wszystkim, praktycznie każdy się poprawił, kto próbował dwa razy B⁠-⁠)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Tak tylko szkoda że sylwetkowców tak mało mozna by było porównac forme wyćwiczoną i" dietetyczną" bo jak nie przy brzuszkach to gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
wycwiel
Tak tylko szkoda że sylwetkowców tak mało mozna by było porównac forme wyćwiczoną i" dietetyczną" bo jak nie przy brzuszkach to gdzie
Przecież Twoją i moją formę widać na tych filmikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Słuchaj to nie chodzi o Twoja forme bo dla niej mam pełny szacun .
Ale tu na forum wiekszosc to sylwetkowcy gdzie oni są ?
Zobacz jakie brzuchy prezentują czyli co
No wydawało by sie ze akurat w brzuszkach poszaleją chyba.
No przecież to nie możliwe że konkurs zdjęć zgromadził większą ilośc uczestników od tego konkursu chyba ze chodzi o to zeby sie nie spocić


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-04-08 20:34:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
wycwiel - w tym dziale sylwetkowcy to: Keto, Dżarek, kubar, emilhu i ja. Prawie połowa uczestniczy w KNL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
W dziale w dziale przecież to konkurs otwarty ja mówie o forum a nie o dziale .
Ja np. nie jestem już w dziale .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627583
W konkursie zdjęć jak zawsze pojawiły się efemerydy. A tutaj formuła taka ze trzeba coś zrobić i pokonkurowac wynikiem. Nie da się po prostu założyć konta i kilka fejkowych profili…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131039
wycwiel
W dziale w dziale przecież to konkurs otwarty ja mówie o forum a nie o dziale .
Ja np. nie jestem już w dziale .
Już nie jesteś w dziale ale potrafisz włączyć się do rywalizacji gdy odpowiada Ci konkurencja .
Inni czują się niepewnie i boją się gorszego wyniku.
Paatik to świetnie ujęła.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie niczego się nie boją, może poprostu mają inne problemy i priorytety na głowie. Może po prostu też chca mieć swiety spokoj.
Nie dla każdego wyznacznikiem wszystkiego jest natrzepanie ilości powtórzeń w scyzorykach czy fruwanie że sztanga przez 10 min.
Sylwetkowy robia swoje,a ilosciowcy swoje,przecież tu nie ma się nad czym zastanawiać.
A bo Janusz taki napakowany, a Marian chodzi na boks i Januszowi wp******i,no ale Janusz ma inne cele i Marian nie wyciśnie na ławce 100kg..Dziecinada !!!





Zmieniony przez - Dziarek63 w dniu 2023-04-09 08:55:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
wycwiel - w tym dziale sylwetkowcy to: Keto, Dżarek, kubar, emilhu i ja. Prawie połowa uczestniczy w KNL.


A żeby być sylwetkowcem to trzeba wyglądać.. więc moz za 5-10 lat hehe..narazie rekreacja dla zdrowia i żeby się nie rozpaść za szybko, bez niepotrzebnych spinek..udowodniania..presji czy chęci dokopania komuś w czymś.. luzik zwykły hihi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Likwidacja flaka na brzuchu

Następny temat

ROBIĘ TO NA CO WŁAŚNIE MAM OCHOTE CZ.2

WHEY premium