SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moduł I glosowanie Krata na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10026 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Poprawione- dzięki za uwagi.
Nowa tabela wyników


Szajba-to nie była uwaga do Ciebie,czy kogoś konkretnego.

Przy okazji (z racji Twojej wypowiedzi ) zrobimy konkurs na "fajność" -będzie mógł w nim glosować każdy i będzie można głosować na siebie.

I będzie też fajna nagroda :)
Po za tym -coś w tym jest.
Kilka razy dziennie przejeżdżam koło plakatu na którym "występujesz",gdy wspominam,że znam kogoś bardzo podobnego-każdy mówi- o ,bo widać ,że fajny koleś :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Może konkursy na "fajność" sobie odpuśćmy. Przydałby się natomiast jakiś konkurs multidyscyplinarny, gdzie crossfiterzy mogliby zęby pokazać
No, ale to nie temat na takie rozkminy.
Gratulacje dla wszystkich uczestników, choć myślę, że grupa "bez kraty" mogła trochę mocniej przycisnąć
W mojej skromnej ocenie, Gwid rządził w tym module. Nie dość że wykonał wszystkie ćwiczenia, to do tego zszedł nieźle z wagą.
Oczywiście zwycięstwa drazekm nie umniejszam, ale jakby na to nie spojrzał było mu łatwiej, bo nie musiał sam siebie przekonywać co do słuszności obranej drogi
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130999
No to teraz czekamy na werdykt nagrodowy


Gwid - dołączam się do pochwał Szajby . Na koniec krata musi być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_

Oczywiście zwycięstwa drazekm nie umniejszam, ale jakby na to nie spojrzał było mu łatwiej, bo nie musiał sam siebie przekonywać co do słuszności obranej drogi

Lubię dobrze i więcej jeść,a skoro musiałem w tym przykrócić,więc całkiem łatwo mi nie jest ale z drugiej strony wiem jakie są z tego plusy,muscle upy tak jak w zeszłym sezonie zaczynam śmigać z łatwością no i jak przyjdzie lato nie trzeba się będzie wstydzić na plaży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
gratulacje :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
aż się głupio poczułem

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10026 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Wiadomo-wszyscy na zielono otrzymują nagrody-zaraz będzie wpis w temacie nagród
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10026 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Zajrzyjcie do tematu i czekam na szybkie zamówienia :)


https://www.sfd.pl/Nagrodzeni_w_dziale_+35-t833432-s131.html#post-18095207 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10026 Napisanych postów 30368 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728682
Szajba-to wrzzuć jakis film z tymi muscle up-wiadomo powszechnie ,że cenię to ćwiczenie.
Sam niestety na razie nie robię ale może znów kiedyś zrobię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
nadine 21
gratulacje :)

Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Rowerek Treningowy? Używany KETTLER czy tani nowy z Marketu?

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionego "kaloryfera"

WHEY premium