SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocny spalacz -proszę o pomoc.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
jurysdykcja
fight, a jak hormony?


Mam obnizony poziom progesteronów i czegos tam jeszcze ( nie pamietam ) ale to wynik leczenia i jeszcze troche potrwa zanim wroci do normy.

tfu estrogenów


Zmieniony przez - Fightgirl w dniu 2015-12-06 16:49:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Fightgirl
rzabba
czyli dalej problem z psychiką a nie z sylwetką




Zmieniony przez - rzabba w dniu 2015-12-06 12:38:11


Nie przesadzajmy , wiem,że jestem wrazliwa na pkt sylwetki ale bez przesady , jednak przytyc z 55kg do 63 kg widać i zmiana sylwetki jest . To,że przejmuje sie jak wyglądam musi od razu oznaczać ,że mam nadmiernego fioła ?
rozumiem,że jakbym przytyła 2-3kg to mozna mówić o przesadzie ale jednak 8 kg to wcale nie jest mało .


Ale ja nie twierdzę, że masz fioła ani że nie powinnaś chudnać czy dążyć do lepszej sylwetki.
NIe jesteś otyła, nie masz nawet nadwagi, to że ważysz więcej nie oznacza że w oczach innych wyglądasz gorzej i nalezy się ukrywać. Pracuj sobie nad sylwetką ale nie za cenę zdrowia z jojem w nagrodę za wytrwałość

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 767
Spokojnie zaczniemy od diety bo to ona jest tutac kluczowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Fightgirl
Jak juz pisałam mnie nie interesuje co myślą inni


Ale wygląda na to że niestety Twój sposób postrzegania siebie samej jest... zaburzony (sorry ale tak to wygląda z Twoich wypowiedzi).
Masz problemy hormonalne i branie się za spalacz - do tego mocny - przyniesie więcej strat niż korzyści. Do tego strat długofalowych.
A takie odkręca się latami.
1. Pokaż dietę z w formie zrzutu z PoTreningu.
2. Zdjęcia.
3. Dobrze by było wkleić wyniki ostatnich badań hormonalnych.

I co najważniejsze - o ile trening dla kobiet i mężczyzny może być taki sam - o tyle dieta to już inna bajka. Mamy kompletnie odmienne profile hormonalne.

Tutaj żadna z dziewczyn nie poleci Ci takiego spalacza. no - może co poniektórzy Panowie wpadający na zasadzie przypadkowych doradców


Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-12-07 09:30:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Wczoraj zasnęłam dlatego nie wrzuciłam już jadłospisu .
Tutaj wrzucam to co wczoraj zjadłam .
Otręby brałam na oko , pi razy drzwi gdyż nie mam takiej wagi czułej aby zważyć to badziewo ;)

Wiem,że tych płatków owsianych na sniadanie jest dużo ( ważyłam przed gotowaniem ) ale muszę zjeść sporo poniewąz jak nie dojem rano to potem chodzę cały dzień głodna .

Nie wiem co mieliście na myśli przez zrzuty z kalulatora ale innej opcji nie znalazłam jak metoda Prt Sc :D Jesli jest inny sposób to mnie oświećcie .







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
rzabba
Fightgirl
rzabba
czyli dalej problem z psychiką a nie z sylwetką





Zmieniony przez - rzabba w dniu 2015-12-06 12:38:11


Nie przesadzajmy , wiem,że jestem wrazliwa na pkt sylwetki ale bez przesady , jednak przytyc z 55kg do 63 kg widać i zmiana sylwetki jest . To,że przejmuje sie jak wyglądam musi od razu oznaczać ,że mam nadmiernego fioła ?
rozumiem,że jakbym przytyła 2-3kg to mozna mówić o przesadzie ale jednak 8 kg to wcale nie jest mało .


Ale ja nie twierdzę, że masz fioła ani że nie powinnaś chudnać czy dążyć do lepszej sylwetki.
NIe jesteś otyła, nie masz nawet nadwagi, to że ważysz więcej nie oznacza że w oczach innych wyglądasz gorzej i nalezy się ukrywać. Pracuj sobie nad sylwetką ale nie za cenę zdrowia z jojem w nagrodę za wytrwałość


Ale mnie nie obchodzi to jak wyglądam oczami innych . Tutaj mowa o tym ,że ja się źle czuję w swojej skórze i po prostu sie wstydzę . Jesli czułabym sie dobrze w obecnej wadze to nic bym nie robiła a utrzymywała wagę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Piotrek83J
Spokojnie zaczniemy od diety bo to ona jest tutac kluczowa ;)


Wrzuciłam wyżej wczorajszy dzień , zaraz wklepie co dziś zjadłam .
sorry,że tak dziwnie to wyszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Ze zrzutami będzie czytelniej w ten sposób: https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Skoro nie obchodzi Cię jak wyglądasz w oczach innych to czemu się wstydzisz?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 299
Corum
Fightgirl
Jak juz pisałam mnie nie interesuje co myślą inni


Ale wygląda na to że niestety Twój sposób postrzegania siebie samej jest... zaburzony (sorry ale tak to wygląda z Twoich wypowiedzi).
Masz problemy hormonalne i branie się za spalacz - do tego mocny - przyniesie więcej strat niż korzyści. Do tego strat długofalowych.
A takie odkręca się latami.
1. Pokaż dietę z w formie zrzutu z PoTreningu.
2. Zdjęcia.
3. Dobrze by było wkleić wyniki ostatnich badań hormonalnych.

I co najważniejsze - o ile trening dla kobiet i mężczyzny może być taki sam - o tyle dieta to już inna bajka. Mamy kompletnie odmienne profile hormonalne.

Tutaj żadna z dziewczyn nie poleci Ci takiego spalacza. no - może co poniektórzy Panowie wpadający na zasadzie przypadkowych doradców



Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-12-07 09:30:59


eee... mam wkleić swoje zdjęcie? mowy nie ma :O wstydzę się :(
Może i mam zaburzone postrzeganie siebie ale nie do końca też tak jest . Jak już wczesniej wspomniałam . Wszystkie te kg poszły mi głównie w brzucho , biodra i talię , więc za fajnie to nie wygląda , jakby równo to sie rozłożyło to byłaby inna bajka a tak to nie mieszczę się praktycznie w żadne ubrania :O a jak już jakimś cudem dopnę się to wyglądam jak baleron :O

Zrzut zaraz 2 zrobię .

wyników badań w domu nie posiadam. Leczę się u 1 lekarza i u niego zawsze zostawiam wyniki gdyż nigdy mi nie były potrzebne .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT emilys - 2 lata później :)

Następny temat

Karolinaka - początek kształtowania ciała po udanej redukcji :)

WHEY premium