SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Zastanawiam sie czy jesli wypije 1 lub 2l mleka dziennie 2 lub 3,2% to czy powinienem wliczyc te kalorie to dzinnego bilansu energetycznego?? Take 3,2% to w koncu ok 500 kcal.

[]------[]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
dlaczego miałbyś nie wliczać?
skąd w ogóle taka dziwna myśl
nie łapię

jak coś szamiesz/pijesz to wliczasz - kalorie nie wyparowują

a tak poza tym
1/2 l mleka dziennie to dużo laktozy, cukrów prostych
słaba opcja
ogranicz się chłopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 356 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1912
Tymbardziej kazeina nie jest tak trawiona przez organizm jak np. serwatka. dużo zostanie CI w stawach.

Życie jest za krótkie, żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Wiem ze mleko jest ciezko strawne,ma duzo laktozy i ze sie odklada na brzuchu ale ja nie mialem nigdy problemow z jej trawieniem itp. Po za tym ten litr to musze wypic co najmniej do platkow czy chocby gainera...no i ma duzo bialeczka ;)

[]------[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Tymbardziej kazeina nie jest tak trawiona przez organizm jak np. serwatka. dużo zostanie CI w stawach.

cooo?

rafuc, farciarz z Ciebie
tak czy siak wliczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
co z tego że nigdy nie miałeś problemów z jego trawieniem
one moga jeszcze nastąpić poza tym pić 1l mleka do gainera jeszcze to już jakiś komos dla mnie jeśli chcesz nałapać fatu pij ja nie polecam
chyba są inne produkty które mogą uzuopełnić Ci bilans kaloryczny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
s.m.p.a., jak nastąpią to odstawi, ale skoro jak widać bardzo dobrze je toleruje to po co sobie odmawiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chyba bilans wychodzi mu na zero że mu nie idzie ale przyjdzie taki czas taka chwila chłop przejrzy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
troche mi poszlo ale nie od mleka tylko od swinskiego jedzenia w wojsku. A 1 l mleka to przez caly dzien do gainera i platkow i koktaili.

[]------[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet jak ktos teopretycznie toleruje mleko, ale nie pil go od dlugiego czasu, to jego wieksza ilosc na raz moze wywolac rewelacje zoladkowe.

chociaz mi sie nigdy nie zdazylo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost miesni

Następny temat

Kopytka, suszone owoce?

forma lato