SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soja - mleko i... budyń :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj sobie kupiłem mleko sojowe ( w proszku, torebka 33g ) i budyń sojowy. Co myślicie o tym, jako uzupełnienie diety? Podobno soja jest w jakiś sposób niebezpieczna, bo jest modyfikowana genetycznie, moja mama mówiła mi, że zna jakiegoś gostka który jadł kotlety, pił mleko sojowe i pewnym czasie zachorował na astmę alergiczną (?). Porcja budyniu ma 271 kcal, więc chyba mógłby się nadawać na siakąś przekąskę. A mleko jest całkiem dobre, w tych 33g jest o ile pamiętam 8,5 g białka i 16g węglowodanów.

Pozdrawiam,
abdul
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sobie kupiłem proteiny sojowe(żółte opakowanie 850 tabletek 36zł-w zielarskim)
Dla mnie jest to dobre i tanie uzupełnienie zwykłych posiłków.
Po zjedzeniu całego opakowania (3tyg). przybyło mi 0.5kg i trochę siły.
Strzałka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tom mozesz skrobnac cos wiecej co to za wynalazek te proteiny sojowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez wp*****lam sojowe proteiny ale firmy narurell i uniwersal

boniek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, ze soja modyfikowana genetycznie jest szkodliwa dla zdrowia jest jedna z wiekszych bzdur o jakich slyszalem. Nikt jeszcze nie udowodnil, ze zmutowane rosliny wplywaja ujemnie na organizm, a juz na pewno, ze wywoluja choroby. Astma alergiczna jak sama nazwa wskazuje zostala wywolana przez jakas alergie, pewnie przez zwiazki zawarte w soji, na ktore znajomy twojej mamy jest uczulony (chociaz to nie jest pewne, moze to zbieg okolicznosci).
Ja bardzo lubie soje i czest ja jem, chociaz bialko zawarte w niej nie jest tak wartosciowe jak w miesie. Traktuje ja jako uzupelnienie diety. Poza tym jest bardzo dobra. Dzieki cysiu, ze mnie do niej przekonales)

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma sprawy cwierzo))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koktajl bialkowy

Następny temat

po i przed treningiem

Wiecej