SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mity walki ulicznej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Mambo, normalnie rozwalasz mnie swoimi textami i usprawiedliwieniami miałbyś choc trochę honoru i przyznał, że chciałeś być fajny ... nawet w arcie napisałeś, że o tej ucziecce czy o czymś tam napiszesz później ... niezły typ się trafił na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Dobra proponuje tutaj Panowie bez spinki :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Mambo całą prawdę napisałes ale muszę lekko podważyć twoją teorię cwiczę tylko na siłce a ostatnio biłem się w podstawówce ale jakiś czas temu musiałem bic się z kolesiem jak dla mnie bardzo był szybki i napewno więcej razy się bił miał doswiadczenie(wiem bo pózniej sie dowiedziałęm ze jest w jakiejs ekipie) przyjołem kilka ciosów na jape ale nie zostałęm dłużny i nie bilem cepami tylko sierpami trafiłem go kilka razy lekko i 1 srednio i 1 mocno z tym ze po tym mocnym go scieło z nóg więc po siłowni i po walkach muhammada mozna cos zdziałac oczywiscie nie twierdze ze gdyby wyskoczyl ze mną jakis bokser czy inny fighter bym wygrłał ale wiem ze mam duża siłę i wiem jak jej użyc

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
QUEBLO
mozesz sobie pomarzyc :D

Xspeed08
ja jestem fajny :P w sumioe 0 pracy w tym mojej ^^ autorstwa kogos innego :D Ale zawsze komus moze sie przydac i zaawsze jest o czym dyskutowac a nie sie klocic i wyzywac QUEBLO Nic tu nie ma a takie informacje sa np ciekawoskami jak art o wachlarzach (taz nie moj)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
I co za typ sie trafił to raczej ty Xspeed08 i twoje "twarde pięści"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Michal29 - ale wiesz jak masz od jakiegoś chlopaczka co nic nie trenuje dużo większą masę to bym sie zdziwił jakbys przegral -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
MamboKK jesteś załosny.. to, że ja się pytam o takie sprawy to juz mój biedny zasób wiedzy, ale od tego jest forum, wiec po co tu to wtaczać ?? a co Twojego postu to po prostu podałeś się jako autor i to było oszustwo, no dobra, ale zamiast odrazu się przyznać (choc nadal tego nie zrobiłeś do konca) to Ty dalej brnęłeś w oszustwo swoimi nędzno-wypocinowo-usprawiedliwieniami rwij suta i cya ...

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2008-02-17 10:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
ja dalem art nie moj kur** ile razy mam to powtarzac !!!!! podalem tez i moja odpowiedz a ze masz do mnie jeszcze jakies ale to se mniej :D make peace no war :D nie mam ochoty sie klocic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
MamboKK przyznajesz sie ze dałeś nie swoje arty dopiero wtedy gdy ktoś znalazł skad one są.
Nie napisałes o tym w momencie gdy je wklejałeś,tylko normalnie toczyłes dyskusje na ich temat.

Kolejnośc powinna być odwrotna,wklejasz dajesz żródło i dopiero polemizujesz na temat tego artu.

Na przyszłośc uważaj bo OLOKK jest bardzo pobłażliwy,ale w wielu działach za to wyłapałbyś dłuższego bana.(PS: To nie jet groźba,tylko uprzejme ostrzeżenie)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Dokładnie. Nie każdy taki wyczilałtowany i przepełniony miłością jest jak ja.
Zresztą u mnie też to wiecznie nie potrwa, a gorsze stany bedę wyładowywał na forum... A do bana każdy pretekst się znajdzie

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam ochaniaczy z dopuszczeniem WTF

Następny temat

Zasady w walce turniejowej w Kyokushin

WHEY premium