SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mity walki ulicznej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Podawaj źródło jak wklejasz nieswoje słowa.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Ej Ty jestes jakiś przygłupi czy co ? nie podałeś źródło i podpisywałeś się Ty jako autor, a wnioskowac to można np. z takich wypowiedzi jak ta:

Tu juz nie poradzisz ja to polecam chyba ze ktos zacznie skakac po tobie co do tego o judo nie bede sie klocil ja znalazlem co innego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
przepraszam za zle zinterpretowanie wypowiedzi... ale siedzac w temacie zapomnialem ze teks nie moj i od jakiego h**a mnie wyzywasz od głupich ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak mozna zapomnieć ze tekst nie jest Twój?

jak w supermarkecie robisz zakupy to też bierzesz rzeczy i wychodzisz nie płacąc bo zapomniałeś ze trzeba stanąć w kolejce?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
z mojej odpowiedzi tak wynika!!! czlowieku nie mozna popelnic bledu jeszcze sie przyznalem przeprosilema ty mi robisz wyrzuty....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
robie wyrzuty bo Twoje tłumaczenie jest tak głupie jak moje odpowiedzi na pierwszym terminie z egzaminu ze statystyki który pisałem semestr temu.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-02-16 22:04:37

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
a co mam twojim zdaniem ku*** powiedziec ??!!?!?!??!?! sory alu przywlaszczylem sobie artykul ale nie mialem tego na celu przy wypowiedzi czy mam pasc na kolana i blagac o litosc...ahhhh
nie zeby cos ale skoro jestes moderatorem to wypi**** moja wypowiedz skoro az tak cie w oczy kuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3512
Dobra Cisza ! Bo zaraz będzie

Mit 6- Pobicie przez monitor


Nie zaznajesz szczęscia ? Ćwicz by być wielkim i odbierać je innym ! For OmiX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2079
Haha :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
o,
z tym padnieciem na kolana i błaganiem o litość to był niezły pomysł.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-02-16 22:24:00

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam ochaniaczy z dopuszczeniem WTF

Następny temat

Zasady w walce turniejowej w Kyokushin

WHEY premium