SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa polski Karate kyokushin młodzieżowców.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2121
Czesć, interesuje mnie start w Mistrzostwach polski Karate kyokushin młodzieżowców. Są do tego jakies wymagania(Kyu)>? Można zgłosić się samodzielnie, czy z senseie'm trzeba gadać?

PS do jakiego wieku jest się młodzikiem, juniorem?

Zmieniony przez - livebox117 w dniu 2011-02-24 21:04:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
Jeśli chodzi o młodzików, to są to roczniki 1996-1997 i startują w konkurencji lekkiego kontaktu, oprócz tego kata i np. walki reżyserowane.
U mnie organizowane międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików są pod patronatem Lubelskiej Unii Sportu (wg. wytycznych Zintegrowanego Programu Szkolenia Młodzieży Uzdolnionej MSiT i UM). Zazwyczaj wiedzę gdzie i kiedy odbywają się takie mistrzostwa mają okręgowe związki oraz możesz je znaleźć na stronie pzk. Osu!

Kto sam siebie pokonał ten jest naprawdę potężny
Lao-Tzy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2121
To lipa ;( lekki mnie nie zabardzo interesuję. Na stronie POKK jest napisane że puchar polski Karate kyokushin odbędzie się w październiku w Lubinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 3 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10081
Zakładasz tematy żeby nabić sobie ilość postów?
O takie rzeczy możesz pytać swojego instruktora, znaleźć na stronie związku czy federacji.
Lenistwo to grzech i wielka wada, jak bezmyślność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jak nie masz 18 lat to na fulla nie pójdziesz.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
Olo:
ale może pojechać na semi(czy jak to tam nazywaja) zamiast na lajt a od tego do full już bardzo blisko. Ale to zalezy od klubu i organizacji w jakiej jest.

O zawodach zawsze dowiesz sie od swojego sensei/sempai. Jeśli chodzi o stopień to bywa z nim roznie, czesto nawet jak jest wymagany a Ty go nie masz ale sie nadajesz to pozyczaja Ci pasek i startujesz. Pamietam jak pierwszy raz pozwolili mi sie lac z pelna sila zanim skonczylem 18 lat, wczessniej moglem tylko zazdrosic kolegom z innych klubow ktorzy jezdzili sie bic na zawody kontaktowe za granice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Puchar Polski odbywa się w Suwałkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2121
kencho ale wagowy dla seniorow, XXII Mistrzostwa Polski młodzieżowców Lublin 10 grudzień Wszystkie ośrodki (POKK) Należe do IKO1, wiecie, nie mam zamiaru odrazu wygrać, ale zobaczyć jak to jest, może chociaż medal ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
livebox:
a skad dokladnie jestes?
Wydaje mi sie że jesteś w takim razie w Polsce skazany na starty w lajce do 18 roku zycia, poniważ IKO1 nie startuje raczej w naszym kraju na innych zawodach niż te z PZK a tam tylko lajt. Chyba że Twój klub będzie sie wybierał gdzieś za granice albo na zawody organizowane chociażby przez shin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Floyd Mayweather Jr. kończy 34 lata

Następny temat

STRETCHING - czyli jak się rozciągać

WHEY premium