SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Milla84 - Zmagania z sylwetką

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mishka cos czuje ze postepow dlugo nie bedzie bo robiac prawidlowo (dzis podobno bywalo poprawnie ) przysiad ciezar ciazy mi jakos bardziej...
Jakos cuje strach przed tym cwiczeniem.. jak MC lubie i chce z nim walczyc to ten przysiad mnie przeraza zawsze... Moze mam za slabe nogi.. nie wiem.. ale bede walczyc!
Mam tak samo z tym przysiadem;-P czytając Twoje słowa,to jakbym widziała ,że ja je mówię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorki,za podwójna odp,mam ostatnio jakiś problem z edycją

Zmieniony przez - MagdaLenka88 w dniu 2013-02-27 08:25:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
MagdaLenka88 tak wiec jest nas dwie a to zawsze razniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3478
Hehe qrcze ja to mam odwrotnie bo zdecydowanie bardziej lubie przysiad niz MC ja to jakas dziwna jestem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Nadrabiam zaleglosci!

Miski z ostatnich dni!
Plyny: woda, kawa, herbata zielona
Warzywa: Pomidor, papryka czerwona, brokul, salata lodowa

Miski czyste.

Na treningu/ Trening B/czwartek 28.02.2013 nie bylo za bardzo sily i motywacji.. w MC probowlam polozyc cos pod taleze bo niestety nie mam wiekszych na silowni, nieco wieksze od tych ktorych uzywam sa 20 kilowe, ale poki co dla mnie za ciezkie... i podlozylam z kazdej strony 2x20kg.. wysokosc byla OK ale sztanga niemilosiernie jezdzila mi po tych talezach wiec zrezygnowalam.. nastepnym razem sprobuje podlozyc stepy.. moze bedzie lepiej.. w koncu MC wykonywalam bez odkladania sztangi na ziemie nie opuszczajac jej do konca przez co bardziej czulam ciezar...

Jutro Trening A i walka z przysiadem

Dzis na obiad jadlam zapiekanke z selerem by Arphiel i wyszla naparwde dobra!!! Moja byla bez brokula, zamaist surowego miecha dodalam schab pieczony ktory zalegal w lodowce Bardzo smaczna!
No i ostatnio robialm piers indycza w solanace z przepisu Kendry. REWELACJA!!!! Do chlebka, do salatek, do wszystkiego!

AAaaaaa... i jutro beda foty dla Rudej











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Miska DT i trening/ Trening A

Rozgrzewka na orbitreku plus cwiczenia rogrzewkowe i rozciaganie.
Cwicze ciagle siady, raz jest Ok a raz nie do konca.. bede cwiczyc ta technike nadal!
Reszta w maire OK, chociaz ostatnio sily nie mam za bardzo na treningach.. jesli sie to nie zmieni pojde zrobic badania kontrolne czy znow poziom zelaza mi nie spadl..
Po treningu 10min na biezni, nachylenie 12%, 6km/h + 5min na wioslarzu

Zdjec dla Rudej nie mam dzis bo swiatla nie bylo i nic nie widac, jutro sprobuje jeszcze raz. Wiec poki co trzymam te 1900Kcal.

Od jakiegos czasu... odkad cwicze na ciezarach mam bole w klatce piersiowej/w okolicach mostka, najsilniejsze pojawiaja sie po treningu, szczegolnie po wyciskaniu na skosnej.. wiecie co to moze byc???




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Miska DNT, czysta
Plyny: woda, herbata zielonax2, kawax2
Warzywa: fasolka szparagowa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Dlugo mnie nie bylo, ale nioe zrezygnowlam jakby komus to do glowy przyyszlo..
Wklejam zalegle miski i treningi. Miski nie do konca dopracowane ale czyste!
Dla wszystkich misek ogolnie:
Plyny jak zawsze: woda, herbata zielona (razy 'iks'), kawa
Warzywa: Brokul, fasolka szparagowa, pomidor, papryka, cukinia,











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Miski z 05.03.2013 i 07.03.2013 to DT

Przed treningiem rozgrzewka jak zawsze, po bieznia przy wysokim nachyleniu 12%, 20min.

Trening z 05.03.2013



i trening z 07.03.2013



Zmieniony przez - Milla84 w dniu 2013-03-09 10:57:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6879
Miska z dzis DNT, czysta
Plyny: Woda, hebrata zielona x2, kawax2
Warzywa: kapusta kiszona, marchew, cebula (surowka), pomidor, papryka



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kręgosłupa, przykurcze - profilaktyka i działanie. Podstawy.

Następny temat

witam

WHEY premium