SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mike Tyson " legenda boksu zawodowego"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Nie ma znaczenia.
W ringu odgryzal uszy lepszym od siebie wiec nie mozna tego rozdzielac ...
A za co siedzial? :-)

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
zgadza sie z tymi uszami to juz naprawde przesadziła siedział podobno za gwałt z tego co wyczytałem...mimo wszystko jego wiekszosć walk naprawde fajnie sie oglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 204
jeśli chodzi o mnie to o Tysonie pisałem z głowy bo czytałem dużo o nim informacji w internecie, a było to dawno temu. Tylko jeśli chodzi o walki po 2 sięgnołem do neta.

The Ice-Man is THE BEST!
This is where we fight! This is where they die!- "300 spartan" Zack Snyder. :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
SOG za pracę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
a ja mam jeszcze jedno pytanie do tej pracy ? piszesz że w wieku 13 lat miał 180 cm , nie ? a jak było jego mierzenie w wieku 20lat + miał coś 5,9 stopy to jest równo 179, więc jak to jest? chyba nie zmalał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1005
nie chcialem zakladac nowego tematu wiec jesli by ktos mogl to prosilbym o przetlumaczenie tego ciekawego filmiku gdzie tyson chyba mowi o sile ciosu.a jak sie komuś niechce to chociarz od 1min 20sek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1089
to ja MMA1993, tak pisało i czytałem wywiad z jego trenerem, który tak powiedział. Ale on to owiedział w cudzysłowiu ja też powieniem tam dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 939
sytuacja w kotrej odgryzl ucho holyfieldowi byla bardzo kontrowersyjna. Wina lezala po obu stronach, bo holyfield rozoral mu uderzeniami glowa łuk brwiowy, a sędzia wogole nie reagowal. Zła sława Tysona tez nie byla do konca prawdą. Wszystkie pobicia, gwałty i inne sytuacje nie były do końca przekonywujące. Prawda ze Tyson byl dosyc agresywny i nadpobudliwy od dziecka, ale po co miałby 3 razy uderzac jakiegos parkingowego w brzuch, ktory oskarzyl go o pobicie, skoro jego ręce jeszcze w rękawicach rzucały na deski najlepszych wojowników świata? Przeczytajcie sobie jego biografię autorstwa P. Słowińskiego "Bestia. Historia Mike`a Tysona".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
Przeczytałem tą książke i mocno polecam,jest w niej wszystko dokładnie opisane.

trening czyni mistrza..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wazelina w Pięsci.

Następny temat

Judo Szanse

WHEY premium