SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesiac na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4920
Siema. Jestem już 5 tygodni na cyklu testosteron enan. Niestety nastały małe komplikacje i nie wiem co mam zrobić. Muszę przerwać treningi na ponad tydzień i mam dwa wyjścia. Albo zejść z cyklu czego bardzo nie chce bo tak naprawdę tesciu dopiero się wgral i czuć moc, albo drugie wyjście zejść z cyklu. Jeżeli chciałbym zejsc z cyklu to po miesiącu stosowania powinienem się odblokować? Czy może zostać, walić strzały przez te 10 dni i przeczekać? Doradzcie panowie coś, bo szkoda mi pracy jaka zrobiłem przez ten miesiąc. Jeżeli chodzi i dawki to 250 e5d nic nie zwiekszalem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 849 Napisanych postów 558 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12369
Co to jest 10 dni :D Bij dalej nic się nie dzieje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94768 Napisanych postów 364760 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670020
reszta pytań ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 597
bij normalnie tescia. nie ma co kombinowac


Zmieniony przez - michalossaa w dniu 2023-07-10 22:07:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Jak wyżej, normalnie bij. Przez tydzień nic nie spadnie a wręcz jeszcze urośniesz bo teściu się wkręca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
Bij dalej!!!
Wiecej pytań Ankieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Tren najgorszy?

WHEY premium