SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesiac HIIT + aero

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Kobiety to jednak fajniej odpowiadają :) co do sposobu jaki wybrałem to fakt, być moze chciałem jak najszybciej jak najlepszy skutek. Nie zaczynałem od bilansu zerowego, tylko od razu z ujemnego. Łudzilem sie że zastosowanie cudownej efedryny da efekty spalenia duzo lepsze niz osiągnałem, jakby nie było dałem 180 zł żeby czuć to porzadnie.

Mysle ze, nie odstawie termogenikow, efedryna własnie teraz powinna dzialac najlepiej. Poprostu zwieksze liczbe kalorii do 2,5k dziennie. A co do biegania po sniadaniu... cholera, po tym wszystkim co wyczytałem mam wrazenie ze tak sie niewiele wypali ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Misiek021 bierzesz 2 piosenki, tniesz je na fragmenty po ile tam chcesz i wrzucasz na mp3 - masz zegarek pikający co x sekund

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Myslalem jeszcze o Clenie, ale to juz inna bajka, chyba... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No... jak bys mial zamiar tak sie zabrac za cykl jak podszedles do odchudzania to....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Hm no nie przesadzaj, pare bledow popełniłem, ale nie jakies tragiczne ;)Troche juz tu siedze i sporo poczytałem. 500Kcal ~~ mniej dziennie to nie jest jakas tragedia :)

Zauważ że kazdy tutaj duuuzo mowi i duzo wie, ale stosunkowo niewiele osob sie do tego w 100% stosuje :) niezaprzeczysz :]

Wydaje mi sie że trzeba do tego wszystkoego podejsc z lekkim dystansem, i traktowac to wszystko z lekkim przymrózeniem oka, dopoki robimy to dla siebie, niezawodowo.

Dzieki za pomoc i pzodrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No wlasnie z przymrozeniem oka to ja traktuje i z należnym dystansem rowniez , to nie jest kwestia co kto tu wie i na ile jest profesjonalny, bo nawet ci bardzo profesjonalni opieraja sie tylko na swoim waskim doswaidczeniu A ja uwazam, ze brakuje ci juz tego dystansu, jak walisz z grubej armaty do muchy . Zauwaz ze nie odchudzasz sie raz, pewnie niedlugo znow bedziesz robil mase, czy myslisz ze bedzie ci tak samo latwo przy kazdym nastepnym odchudzaniu, a figure masz taka ze mogles spokojnie ladnie sobie redukowac i do lata zdazyc.
I przyznaj ze mowiac o dopingu wychodzisz juz poza traktowanie z dystansem tego sportu i swojego wygladu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Clen zostaw na bf poniżej 10 %.

i jaki to doping?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 589
Obliques: Ja tak mowie tylko wtedy kiedy dopada mnie brak wiary, co jakis czas tak mam, ale pewnie mi przejdzie :) Zreszta... jak robie masówke to jest podobnie :D w ktoryms momencie patrze w lusto i mysle: tyle juz cwicze, tyle sie nakupowałem supli, a efekty raptem ledwo zauważalne :)

Pociagne jeszcze z ta ECA przez kolejny tydzien na 2500kcal, HIIT Aero, a potem pomału przez kolejne 2 tyg bede spalać bez wspomagaczy. Zreszta.. co tu duzo mowic, na pasku po miesiacu musiałem cofnać 2 dziurki bo mi spodnie leciały :)

Koniu: te 8 10% to moj cel :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
mi w zupelnosci starcza 15 interwalow 30sek sprint/15sek trucht by pobudzic metabolizm

MISTRZYNI

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu ..
Giegx no wiesz zalezy jaka sylwetka jest twoim celem. IMO juz calkiem fajnie wygladasz, ale fakt, ze jezeli chcesz duuuuzej masy to kupa pracy przed toba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta oparta na owsianych

Następny temat

Laktoza

WHEY premium