SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mielone z Bidry Dobre Na Postepy Progress świetny Luk Padniety Ale Uśmiechniety-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 146571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ja kiedys z ziemi bralem sztange i na bary i siady sie jechalo to byly czasy

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
to jestem ciekaw ile brałeś na te siady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1594 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9684
a co ty byś chciał w takiej mieścinie to nie miasto 300 tyś mieszkańców

shmit jest i na tym robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
no nie wiem jak do gim chodzilem wiadomoze duzo to to nie bylo ha

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa ale żeby regulowanych stojaków nie było,toz to jest w każdej piwnicznej siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1594 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9684
były ale w to miejsce poszedł shmit w ogóle to mało miejsca tam jest w pisdu jak na tyle sprzętu bo maszyn jest w chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
to niech wypyerdoli rowerki czy ine badziewia i da stojakialbo niech własciciel swoje stanowisko wyyebie i bedzie miejsce

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
i wyszło szydło z worka,masz stojaki tylko nie chce ci się robić przysiadów i sie głupio tłumaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1594 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9684
korwa zyebie mówię że wywiózł je bo w to miejsce shmita wsadził a tam jest tak mało miejsca że się oba nie zmieszczą mów do słupa

ja bym tam fajdi pozmieniał korwa ale to nie ode mnie zależy

Zmieniony przez - Duchowny2 w dniu 2010-07-28 15:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
bobra korwa i tak ci nikt nie uwierzy w te bajeczki

cipeczka jesteś i tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DELICIOUS PROTEIN PEAK - niescislosc etykiet

Następny temat

wygrana w kulturystyka i fitness sport dL WSZYTKICH

WHEY premium