SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mielone z Bidry Dobre Na Postepy Progress świetny Luk Padniety Ale Uśmiechniety-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 146587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
oldskulowa

ja ostatnio takie buciwo zakupilem

http://www.but24.pl/allegro/jawpaw/jawpaw-1.jpg

to sie smieja ze mnie ze do plywania sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
kupiles czy gdzies dawali w prezencie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
kupilem korwa nastepny nie znacie sie na modzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
one sa strzasznie lekkie, mam podobne reboki troche inny kroj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no ja wlasnie mam tez reeboki ale sie rozlatuja juz po 3 latach

maja byc lekkie bo to buciwo typowo na wiosne-lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
ekonomicznie w taka pogode, klapki kupic w biedrze za 10zl i mozna napjerdalac w miasto, nikt tam by sie krzywo nie gapil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
w biedrze to tylko zarcie kupuje czasem, ubrania juz pjerdole i tak sobie kupuje jakies ciuchy raz na rok, to juz wole sobie kupic cos porzadnego i firmowego, co bedzie sluzyc przez przynajmniej 2 lata, niz gowno z biedronki ktore sie rozleci po 2 miechach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
jak masz gruby portfel to tak, niektorzy wola kupic takie klapki zamiast letnich nike za 200zl, a kupic suple czy koks taki luk gdyby mial wybierac miedzy koksem a dobrym odzianiem to wybral by koks a lazil by w rumunskich sandalach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
lece pokrecic aero chociaz te 30min, korwa przy 1h leje sie z czlowieka jak z rynny, wiadro by mozna podstawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no wlasnie nie mam grubego portfela, akurat klapki mam takie za 15 zl ale w nich tylko na silke czasem skocze

mowie o innych rodzajach ciuchow

no i nigdy nie mialem butow za wiecej niz 220 zl, za te dalem 130 zl, imo to nie jest drogo jak za firmowa rzecz reszte tez zawsze kupuje z jakis przecen i okazji

ale tak jak mowie, firmowa rzecz przynajmniej bedzie dlugo sluzyc, wole kupic jedna dobra pare niz 2 chvjowe z bazaru, ktore sie rozleca po sezonie, patrzac z dluzszej perspektywy bardziej sie oplaca firmowe kupic

no dzisiaj to goraco w choj jest

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-07-21 12:09:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DELICIOUS PROTEIN PEAK - niescislosc etykiet

Następny temat

wygrana w kulturystyka i fitness sport dL WSZYTKICH

WHEY premium