SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mielone z Bidry Dobre Na Postepy Progress świetny Luk Padniety Ale Uśmiechniety-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 146662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
zadne ogorki czy inne badziewie , tam gdzie robilem robota napewno ambitniejsza niz stanie na bramce, bo moze i budowa ale zadne typowe dzwiganie przynies zanies, tylko montowanie i myslenie, a z dzwigania to caly hoj tam zajec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
korwa człowieku na choj sie cały czas przypjerdalasz,na bramce stoje dodatkowo i aż tak cie to korwa bolido tego jeszcze mi korwa podjeżdżasz pod rodzine...to w takim razie mnie popjerdoliło czy ciebie

ogarnij sie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
nie powiedzialem ze twoja stara taka stary cie tak czy itd tylko ze zachowania z domu wynosisz na forum i to ma byc pojazd po rodzinie buhehehe

hajdi mi centralnie o dziadkach i w pisdzie to po hoj mam to brac korwa na serio wiecej dystansu, gdyby tak kazdy jak ty reagowal to hoj wie co by z tego bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
sie teraz korwa głupi nie tłumacz,bo dla mnie to jesteś pisda co sie nie potrafi przyznac do błędu i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
jakiego korwa bledu? sytuacja tego wymaga to i tlumacze, to co napisalem to jest dla ciebie pojazd po rodzinie? jesli tak to ja pjerdole, ciezko korwa zdanie sklepac zeby to opisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
wkorwiałes mnie cały czas i puszczałem to bokiem ale wczoraj przegiąłeś pałe i tyle

możesz sie sobie śmiać widać kto tu tak naprawdę reprezentuje niski poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
korwa nierób yebaany,idz dawaj dupy za kase pedałkom na dworcu pkp jak nie wiesz co robić

to niby korwa poziom olimpijski

wkorwialem cie? niby czym? jesli szukasz brudow na temat pojazdow na rodzine to nie znajdziesz bo takich nie bylo, ja nie izik ze pisze ''twoja stara'', i nie rob ze mnie mendy bo korwa nie jezdze po rodzinie

a ogolnie z wkorwianiem to raczej tu o to chodzi w spamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
dobra niech ci bedzie,udajesz głupiego twoja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
glupiego korwa wtf ??? kazdy by cie wysmial ze o pjerdoly sie cisniesz, jesli korwa takis delikatny i wrazliwy chlopak to bylo od razu napisac, ja tam jestem nieugiety i byle gownem sie nie przejmuje, jak tym hajdiego nieporywnywalnie mocniejszym niz tym co tobie napisalem a mimo to przy hoju to zostawilem i potrafilem sie jeszcze z tego smiac, bo o to tu sie korwa rozchodzi a nie sie spinac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
no akurat fajdi napisał,że babka przyszła po rozpiske dla dziadka to faktycznie było mocniejsze

ale korwa już kończ bo nie chce mi sie już wiecej pjerolić bez sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DELICIOUS PROTEIN PEAK - niescislosc etykiet

Następny temat

wygrana w kulturystyka i fitness sport dL WSZYTKICH

WHEY premium