SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mielone z Bidry Dobre Na Postepy Progress świetny Luk Padniety Ale Uśmiechniety-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 146614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
sweter na plerach czy klacie jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Spadam do czech po spirytus
Bez odbioru

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
adios amigo ser
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nie. smigalem szybszym krokiem wchodze do sekretariatu siadam przy jej stanowisku gadamy i nagle sie leje wszedzie i mowie sobei jest dzit

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
trzeba sie wyluzowac, jak jestes spiety zdenerwowany to sie czlowiek poci w hoj i niagara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
np gdybym mial siedziec w busie kilka godzin to bym mial niagare, ale w sekretariacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ale ja nie bylem zdenerwowany czy jakies stresy bo od czego poprostu niagara dopadla i koniec.] a co ja bede ci tłumaczyl luk mnie rozumie moze on ci wyjasni

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2010-07-23 16:29:05

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
no luk wali takie dawki ze wszystko ma futro pizze ryj na max retencji no i poci sie jak szczur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
wiec to bym jakos ogarnal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2984


SUNRISE

1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DELICIOUS PROTEIN PEAK - niescislosc etykiet

Następny temat

wygrana w kulturystyka i fitness sport dL WSZYTKICH

WHEY premium