SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięsiąc Bez Treningu i Diety.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Witam, mam zamiar całkowicie odpocząć od wszystkiego co związane z SIŁOWNIĄ do początku stycznia, pojeść sobie jak "człowiek" zapomnieć o smaku odżywek, przypomnieć smak browara itd itp. Jak sądzicie jak stane przed Lustrem w styczniu to czy będę Bardzo wQrw1ony ? Robicie sobie czasem takie Pauzy ? Szkoda by było zepsuć to co się wypracowało od września i po nowym roku do tego wracać tygodniami...

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
To faktycznie już nałóg u części (większości) forumowiczów Niedługo to w kioskach obok Nicorett (nie wiem jak to się pisze xD) żeby palenie rzucić będą też plastry które naklejasz na ramię i to powoduje zmęczenie mięśni, uczucie pompy i zakwasy na drugi dzień

A we maju "Przepraszam a czy są takie tylko na klatkę i biceps? Albo chociaż żeby na nogi nie działało?"

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
ja tam ćwiczę pół roku, drugie pół piję,
na sylwetkę nie narzekam.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
spiro, sądzę,ze nie będziesz bardzo wkór****
z jednej strony może Ci to dobrze zrobić,ale z drugiej strony musisz uważać, zeby się nie "zasiedzieć na tych wakacjach" i żeby nei było tak,ze przyjdzie wiosna czy tam lato, a o sztandze to juz dawno zapomnisz

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Ahh, no tak tu jak i we wszystkim co związane z tym sportem to kwestia genetyki.. ja po 3 tygodniach picia (ciągłego) wyglądałbym jak przed przyjściem na siłownie

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
ale po takiej przerwie przyrosty mogą być szybkie, a i pompa bardziej zadowalająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
Może i macie racje ale nie zasiedzę się napewno pewnie już po 2tygodniach nie będę mógł się doczekać aż pomacam sztange I chyba z treningu całkowicie nie zrezygnuje i będę sobie 3 razy w tygodniu wykonywał kilka serii pompek i podciągnieć na drążku

A no i co najważniejsze, to mam nadzieje, że plecy z syfów mi się oczyszczą, bo od zwiększonej ilości Białka w diecie, bardzo lubią mnie odwiedzać

Zmieniony przez - SpAiro_ w dniu 2008-12-10 20:45:38

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
SpAiro_

Własnie od 1,5 tygodnia jestem na takiej pauzie [po 13miesiącach regularnych ćwiczen].
Taka pauza bardzo dobrze zrobi Twojej psychice, wywola tzw. glod treningu.
Mysle ze nie powinienies duzo stracic, a jesli juz to i tak szybko to odrobisz dzieki pamieci miesniowej ;)

Zmieniony przez - smuk w dniu 2008-12-11 18:56:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jak najbardziej dobrze zrobi taka przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Spadniesz ze 3-4 kg sflaczejesz.
Ale.
Nadrobisz to po 2-3 dniach treningu,
to co spadnie to woda i resztki w jelitach. Ja po takich przerwach fajnie rosnę.

Zmieniony przez - Sadomaczo w dniu 2008-12-11 20:32:08

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47674
A wpadłem w końcu na taki pomysł, aby dwa razy w tygodniu skoczyć na siłke na krótki trening i pomęczyć troszke moje dwie najbardziej odstające partie tj. Łydki i górna część klaty, może ich tam za mocno nie rozbuduje nie trzymając diety, ale napewno nie opadną

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
nalogowiec ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny toczenia odwazników

Następny temat

Pomoc w Ulozeniu Nowego Planu Treningowego

WHEY premium