SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22
Cześć, witam :)

Pisze do was, jestem tu nowy z góry zaznaczam. Mam problem, po brzuszkach (nie robiłem często) ran na jakiś czas, sylwetka brzucha mi się trzyma, wyrzeźbiona trochę, lecz nie slodinie, gdy napnę mam fajnie wyrzeźbiony trójkąt na brzuchu i jedno żeberko kaloryfera hehe.

Chodzi i o wasze porady, bo jest tu sporo osób które potrafią doradzić co trzeba robić, by zrobić sobie fajne ciało - znacie się na tym :)

Dlatego, prosiłbym chętnych o domowe sposoby jak na razie, by wspomóc rzeźbe brzucha, wiadomo... Jedno żeberko jest, a gdzie reszta? :)

Wiem, że brzuszki źle działają na plecki, kręgosłup. Mniejsza, po prostu chciałbym uzyskać wasze porady co do tej kwestii.

Mam 17 lat, 175 wzrostu 68 kg wagi. Cały czas w ruchu, także nie opierdzielam się.

PS. Zawsze mogę się odwdzięczyć czymś.. Dodam, że mam już w swoim zanadrzu, kilka stron personalnych trenerów. Mogę wykonać za dobre porady.


Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4074
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Najpierw to ty musisz zbudować te mięsnie.

Skupiaj się na wielostawowych ćwiczeniach takich jak przysiad, mc, wiosłowanie itd. bo to one budują brzuch, reszta to tylko dodatek.

Daruj sobie wszelakie ABS'y, A6W i tego typu programy.

Proponuje dodać na koniec treningu plank i side plank po 2 serie po 20sekund i z czasem zwiększać czas. Jeśli plan masz złozony z ćwiczeń wielostawowych to wystarczy.

Trenowanie samego brzucha nie ma sensu większego.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2014-09-02 13:02:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dawka

Następny temat

Kobieta - nogi, brzuch.

WHEY premium