SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda Body Building

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
no i tak mi napisałeś wcześniej, żebym przeszedł na trening dla początkujących i tam jest właśnie FBW i tak zrobie
nie mam na szczęście zaburzeń poczucia moralnego, żeby nie móc przyjąć krytyki, a po za tym czasami trzeba się cofnąć, żeby pójść do przodu:)
jednak rozmowy z bardziej doświadczonymi są ważne.
na siłowni trenerów mam takich, że cokolwiek im nie zasugeruje jeśli chodzi o trening to przytakują, także pomoc z nich raczej znikoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
To cieszę się, że jednak udało mi się przekonać Ciebie do zaczęcia od podstaw. Nie warto się rzucać na głęboką wodę za szybko.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
to jest wina ambicji, która popycha do chęci szybkich efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 197
powiedz mi jak możesz czy na powiększenie objętości mięśnia klatki piersiowej lepsze jest wyciskanie sztangi na płasko czy na skosie w górę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Nie róbmy tu śmietnika i off top'u. Załóż temat w dziale dla początkujących, podeślij linka na priva do tematu i tam sobie będzie można bez szkody dla merytoryki jakiegoś tematu podyskutować. Chętnie pomogę ale już w Twoim własnym temacie. Tu zostawmy metodę body building Weidera we własnym sosie.
Pozdrawiam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Regeneracja i Masówka

WHEY premium