SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka !!! Przerwany cykl problemy z nerkami !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Witam ! Mam pytanko czy miał ktoś kłopoty na cyklu z metką z nerkami ... ??? Mianowicie ja po dwóch tygodniach cyklu musiałem go zakończyć z powodu cholernego bólu badania wykazały podwyższony poziom kreatyniny i krwinki czerwone w nerkach ... Czy jest to działanie metki czy może provironu ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 670
Po 1 nerki nie boła jesli Cię cos bolało tomoze jakies nerwy korzonki itp.Ale krwiomocz znaczy tylk o iwylocznie o jakims tam uszkodzeniu nerek -kłebuszki nerkowe takze w jakims stopniu sie regenerują -ale mozesz przyplacić to kilkoma miechami w szpitalu.Puchną Ci nogi twarz tzn zatrzymanie wody -lub czujesz ból w stawach(czyt dna moczanowa??)i czy wogole wydalasz adekwatnie do sporzywanych ilosc plynów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1717
dlaczego niezapytałes sie lekarza? Masz odwage sie truc to miej odwage o tym powiedziec i sie spytac .... oj koles..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Winiacz tu nie chodzi o odwage ale czy spotkaliście się z takimi objawami ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
to jak nie chodzi o odwage to o co chodzi?

powieneś spytać o to lekarza...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
tigre to tak jak w opisie napisz obiektywną opinie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
proste.
Skoro decyduję się na coś to ponoszę tego konsekwencje.
Sam po cyklu będę szedł do lekarza i mam zamiar otwarcie mu powiedzieć że właśnie skończyłem cykl i chcę skierowanie na badania ,bo chcę sprawdzić jaki wpływ to miało na moją wątrobę itp...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Ale Twoim zdaniem jest możliwe aby 30 tabsów metki i 7 tabsów provironu zrobiło duże spustoszenie w organiźmie(nerki) ... ??? Wydaje mi się że nie chyba że to sprawa za dużej ilości białka w diecie głównie chodzi mi o odżywki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
wiesz...ja nie mam problemów ze zdrowiem na cyklu.

Brałeś do tego może kreatynę?

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
W zasadzie kreatyne brałem przed cyklem ... Możliwe że to za duża ilość białka i nerki nie wyrabiały ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ja wątpię w to że to przez białko...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Też mi się tak wydaje że to nie białko , a metka ale nerki ? Prędzej bym się spodziewał wątroby ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

Moze byc taki PLAN ?? na koxie ??

WHEY premium