SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
ty d****u ile razy jeszcze to napiszesz juz mi zwieracze puszczaja, albo jestes ginomen albo jestes ułomny i nie widzisz co ci odpowiadaja!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
hahah to post sprzed 5 lat

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Archeolog sie znalazł























Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
postuluję o BANana

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
gdzie moderatorzy? BAN natychmiast, wywalic jełopa bo komus krzywde zrobi

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2399
nie bierzcie tego gówna !!! . bedziecie mieli zonka jak wam wyskoczy (Ginekomastia) powodzenia zycze .. pozatym 5-7 kg przytyjesh ale wtedy gdy zjesh metke NP! : z gainerem a nie sama bo to gowno daa .. i nie piszcie taki farmazonow DZIECI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
Weight86, panu już podziękujemy...

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Mam pytanko już wcześniej udzielił mi ktoś odpowiedzi ale podobno po Mecie wyrastają włosy jak po teściu. Więc możecie napisać mi jakieś środki farmaceutyczne które mogłyby spowodować np wypadnięcie ich lub spowodowanie żeby przestały rosnąć thx

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
SIEMANKO WSZYSTKIM mam 19 lat na sucho wycisnołem 105kg no i postanowiłem wziąsc metke a najbardziej boje sie rozstepów jak mam ich uniknąc jakde własnorecznym rozpisanym układem 1-2-3-2-1 na jeden cykl przez 6 tygodni czy mnie niepopali biore to 1 i ostatni raz waze 67kg cwicze co 3 dni ale tylko klate biceps triceps i raz w tygodniu brzuch W PIERWSZY DZIEN WZIOŁEM 1 PIGUŁKE A TU CZYTAM ZE TRZEBA 4 O CO CHODZI?? POZDRO

Gdy ty sie op*****lasz inni trenują zeby skopac ci dupe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zażywać metanabol???

Następny temat

STERYDY A ZIOLA>CO LEPSZE ?

WHEY premium