SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki przyrost po 100 mety(bioreaktor)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 141
Cwiczę od 2 lat i jestem nieco wyrzeżbiony.moje wymiary to klatka 106cm,bic 35cm,pas 75cm,uda 52cm.Chciałbym się dowiedziec czego moglbym sie dopracowac po 100 metki(ruskiej)przy mojej obecnej wadze 62kg i jaka będzie moja waga po zakończeniu cyklu.Bylbym wdzieczny(SOG)o podanie mi proporcji na kazdy dzień stosowania tego.

Ruła musi być!!!!!!!

Ruła musi być!!!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
jaka bedzie Twoja waga po cyklu to sprawa indywidualna ile Ci podskoczy, jezli bedzie odpowiednia dieta, trening, regeneracja, suplementy to powinno byc git
ps. na pierwszy cykl troszku sporo tej metki proponuje "klasycznie" 42 lub 63 a najlepiej to proponuje Ci jakis nandrolon byle orginalny

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759
Jak się już uparłeś to weż tak jak banan napisał 42tabsy(1221) albo 63(12321)Coś niwierze tobie , ze ćwiczysz dwa lata(62kg).TO od jakiej wagi zaczynałeś swoją przygodę z siłownią?Jeszcze zastanów się , bo meta to zasilny SAA na początek.Uzbieraj troche siana i kup dece 6 strzłów:100 200 200 200 200 200 100.Deca jest o wiele lepsza na początek od mety!!!

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2422
Kumpel doszedl ze 100tab. do 9kg w tym 2 mu spadly! Po cyklu bral kreatyne i vanadyl. W czasie cyklu dieta wysokobiałkowa i po cyklu 10tab. Clomidu.
Oraz bez przesady na silowni odrazu po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
jak kumpel bral 100 mety to nie znaczy ze dla niego to jest dobre kazdy ma inna genetyke a z reszta jak teraz wezmie 100 to pozniej bedzie musial brac coraz wiecej a i tak tej stowy niewykorzysta . Ja polecam tak jak koledzy wyzej optymalnie bedzie 42 jak chcesz wiecej to max 63 .

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8331
ludzie a co wy sie tak na tą mete uparliście przecież to jest najgorsze ze wszystkich koxów jeszcze ruska to już wogóle porażka

"...Rozkroku mistrz i przykucania, Brzuch ma w dwudziestu minach.
Biją mu brawo, on się kłania, na odpowiednich witaminach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2422
widzisz taka moda przed wakacjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 141
jude moja waga przed cwiczeniami wynosila 54kg a najgorsza jest moja przemiana metaboliczna bo nie daje mi zgrubnac dlatego pytanie o jakis koks!!!!nie wiem jaszcze nie jestem zdecydowany

Ruła musi być!!!!!!!

Ruła musi być!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje Ci jeszcze pocwiczyc na suchara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Pij Gainerki,jedz kreatyny glutaminy i te sprawy,nie ma sily musisz urosnac,no i jedz wiecej niz mozesz.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4319
jude moja waga przed cwiczeniami wynosila 54kg a najgorsza jest moja przemiana metaboliczna bo nie daje mi zgrubnac dlatego pytanie o jakis koks!!!!nie wiem jaszcze nie jestem zdecydowany


>>> moze tasiemca masz? =]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybko i Tanio

Następny temat

@@@OMNADREN 250@@@ problem :))

WHEY premium