SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 220411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Vega85 - jezeli chcesz przytyc to zrob tak - oblicz sobie dzienne zapotrzebowanie na kalorie (w dziale Olimp pan Dariusz Szukala wyjasnial jak to zrobic) i zacznij jesc wiecej kalorii niz Ci wyjdzie z tego zapotrzebowania - na 100% pomoze.

Metanabol nie jest dla Ciebie !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
to se gainera kup LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 128
Dobra to powiecmy, ze chodze na silownie 3 lata. Dostane odpowiedz na moje pytanie? Czy moze mi zaszkodzic 100 tabletem przy moich warunkach wagowych i ile moge ewentualnie przytyc? Bo na silownie jzu zaczynam i tak chodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Vega85 - gdybys naprawde chodzil na silownie od 3lat to mialbys min. 10kg nadwagi a nie 25kg niedowagi - innymi slowy wazylbys przynajmniej 95kg. Wowczas tez branie Metanabolu moze mialo by i jakis sens. Po trzech latach trenowania na sucho wytworzylbys odpowiednia ilosc receptorow sterydowych potrzebna do prawidlowego wykorzystania towaru. Tyle sie tu mowi na forum o tych receptorach a Ty pewnie nadal nie wiesz "o co biega". Aby Ci to wyjasnic musze po krotce opisac jak dzialaja sterydy - otoz:

1) Krew dostarcza sterydy do miesni
2) Sterydy przenikaja do komorek miesniowych
3) Sterydy wnikaja do jadra komorki i reaguja z chromosomami
4) Zmieniony kwas rybonukleinowy (RNA) wysylany jest na zewnatrz
5) Uzywajac wzoru RNA rybosomy tworza z kwasow aminowych dlugi lancuch proteinowy - proteiny sluza do budowania miesni

W twoim przypadku nie przejdziesz TYCH wszystkich pieciu punktow - zatrzymasz sie gdzies przed trzecim punktem - pozniej nastapia inne punkty, ale nie te wymienione przeze mnie - ale o tym pozniej. Najpierw skupmy sie na miejscu gdzie sie zatrzymalismy - otoz aby steryd wniknal do jadra komorki musi polaczyc sie z odpowiednim receptorem sterydowym - czyli swojego rodzaju "przewoznikiem". A z czym ma sie u Ciebie polaczyc, skoro takich przewoznikow w Twoim ciele jest tyle co "kot naplakal" ? Tylko poprzez naturalny trening jestesmy w stanie zwiekszyc ilosc takich "przewoznikow" ! Dobra - w tym momencie mozesz sobie pomyslec "spice ty buraku - przecierz moi kumple tez biora zaczynajac dopiero co cwiczyc i przybieraja na wadze" - zeby zrozumiec dlaczego tak sie dzieje powrocmy do punktu 3. Otoz - jezeli steryd nie odnajdzie odpowiedniego receptora ("przewoznika") zostanie unieszkodliwiony w watrobie i wydalony (to nas nie interesuje w tym momencie) lub tez zamieniony na estrogen (!). A wlasnie nadmiar estrogenow powoduje, ze tak latwo nabiera sie "masy" skladajcej sie z tluszczu i wody - to jest wlasnie powod dla ktorego nawet poczatkujacy ktorzy siegaja po sterydy tak gwaltownie tyja - podkreslam tyja, a nie nabieraja masy miesniowej. Ilosc receptorow w Twoim organizmie jest tak niewielka, ze ledwo co wystarcza na wychwycenie naturalnie przez Ciebie produkowanych hormonow - z czasem (wraz z naturalnym treningiem) to sie zacznie zmieniac - ilosc receptorow bedzie systematycznie powiekszana a tym samym dostarczenie jakiegos hormonu (czy tez sterydu) bedzie miala jakis sens. Narazie zrob tak jak powiedzialem - zacznij normalnie jesc - normalnie znaczy jak czlowiek cwiczacy na silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985


Siemcie Jestem z Łodzi pozdrawiam Gochana widziałem cię na kaucu Spoko!!!

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 128
Spice nie pomyslalem nawet na chwile ze jestes "burakiem". Jestem Ci wdzieczny ze mi napisales dokladnie o co chodzi. Jak bys mogl to zadal bym CI jeszcze kilka pytan- mozesz mi podac maila lub gg? Wielkie dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Spice sog!:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Vega85 - maila mozesz mi wyslac klikajac na ta ikonke przedstawiajaca koperte (obok tej glowki i lupy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 128
jzu To zrbilem chyba....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Pozdrawiam zapaśnika

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zażywać metanabol???

Następny temat

STERYDY A ZIOLA>CO LEPSZE ?

WHEY premium