SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta do enana?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35056 Napisanych postów 89947 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940946
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
LEJE LAMUSOW NA LISCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
Masa, siła, p******niecie, moja dewiza... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
Ale to zboczylo, gdyż nie widzę odpowiedzi na moje pytania:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skontaktuj sie z lekarzem, lub farmaceuta....
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
I teraz siedzisz i myślisz że jesteś fajny... Ale tak nie jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popsules mi weekend :( myslalem, ze jestem zaebisty. Nie masa, sila i p******niecie beda z Toba.
I nie siedze, bo swoje juz odsiedzialem, ale to jeszcze przed Toba i pewnie bardzo blisko z taka glowa.


Zmieniony przez - arek.z90 w dniu 2019-03-08 20:13:27
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
Ale po choj przyszedłes się tu madrzyc? Nie miałeś nic do opisania, więc nie opisuj bo chciałeś się wyeyrzszyc bo jesteś expert a jak nie znasz odp na moje pytanie to g**** z ciebie a nie expert,.. Poprawiłem humorem? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 339
I teraz myślisz że tym bardziej jesteś "fajny" bo coś pajdy odj**ales? Ja swoje tak samo i nie staje mi gdy o tym na forum pisze... Może załóż swoj wątek "ja siedziałem, i jestem wow!" pewnie haliny lub harem ale ołkej niech będzie Jarek Psiukuta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Nic nie dokładaj.Już jest dobrze, aż za.


Zmieniony przez - acidm w dniu 3/8/2019 9:09:41 PM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prolaktyna Hiperprolaktynemia

Następny temat

enen+anapolon

WHEY premium