SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta + Bold + Npp + Enan + Prop + Oxa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
jak flak? np. Arnold nie poznalbyś że on kiedykolwiek ćwiczył, ale troche czasu minelo od kiedy był w formie

Saa przyspiesza rozrost i namnarzanie komórek więc tak czy siak robi się "czyste mięso".

Księdzu troche przesadzasz mi się wydaje.

Zmieniony przez - docker w dniu 2011-08-26 16:08:01

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ksiedzu lap soga
ale co do czystego miesa to chlopakom chodzi o beztluszczowa tkanke miesniowa bez retecjii, jednakrze z biologicznego punktu widzenia .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
docker nie przesadzam.Nic ci się nie namnaża.Muskulatura jest nie trwała,a w szczególności ta zrobiona na saa.
Zrobisz mase bez tłuszczową ale nie ma to nic wspólnego z mięsem.
Nie tworzysz żadnych nowych włókien mięśniowych ale nabijasz własne włókna.

To nie jest żadna ściema albo moje wymysły.To jest właśnie prawdziwy świat.

Sam przez 14 miesięcy opieeerdalania picia i hulania spadłem z 88 kg łapa 45,7 % bf na 62 kg 12 % bf,36 cm w łapie.Przygode z saa zacząłem właśnie od takiego poziomu.Wróciłem całkowicie do punktu wyjścia.Stanąłem w lustrze to widziałem sylwetke sprzed 6 lat.3mam jeszcze levisy 501.rozmiar 30/30 teraz nawet nogi nie włoże i wcześniej też nie mogłem a po spadkach normalnie w nich chodziłem.
Docker nie łudź się że w twoim przypadku będzie inaczej.Nosimy na sobie "gąbki" i sztuka polega na tym by nabić je tak aby nie złapać zbędnego tłuszczu.
I to jest żadna filozofia.



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-08-26 17:36:10

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-08-26 17:38:34
1

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
No ok, ale zawsze coś zostaje... choćby zmienia się kształt mięśnia... optycznie lepiej to wszystko wygląda. No ale przecież SAA miało niby tworzyć nowe włókna mięśniowe... i nie wydaje mi się że jest tak jak mówisz. Sam zaczynałem ćwiczyć w wieku 16 lat najpierw w domu zrobioną przez ojca sztangą, potem była dopiero siłownia i odzywki... zawsze byłem wysoki i mając 185cm ważyłem 65 kg i ćwiczyłem jadłem odzywki, gainery, kreatyny, i były spadki gdy przestawałem ćwiczyć bo miałem sesję i mało jadłem, ale obecnie doszedłem na czysto do wagi 95kg i zastosowałem SAA no waga poszła do 105 kg... a potem spadek w czasie od bloku do 101 kg, dwa miesiące temu zrobiłem wycinkę i wagę mam około 96- 98 kg, przy czym z pasa poleciało ok 5cm...:) Wiadomo że jak zaczniesz pić i nic nie jeść to po pewnym czasie będziesz wyglądał jak z Oświęcimia. Wiadomo że trzeba się dobrze odzywać... no i ćwiczyć... ale to już jest jak nałóg... do końca życia :).
Docker mój cykl który mam zamiar polecieć pod koniec września... jak badania pozwolą :D

1-3(4) superdrol 20mg ed
1-12 Nandrolona D 300mg e7d min
1-12 Testosterona E 500-600 e5d min
6-7 Gonadotropina 1250iu e3d
13-14 Gonadotropina 1250iu e3d
13-18 Stanazolol 40mg
13-18 Propioneta 150mg e2d
19-20 Gonadotropina 1250iu e3d
3 dni po gonadotropinie klomifen 100mg przez tydzien razem z tamoksyfenem 40mg. Nastepny tydzien juz 50mg klomifenu i 20mg tamoksyfenu.

Wziąłem się za SAA bo odzywki już nie działają, szkoda kasy... a chcę jeszcze parę kilo dorzucić dojść do 110kg masy ciała, (jak najbardziej beztłuszczowej) aby przy wzroście 190cm wyglądać normalnie...:)

Mogę się mylić... ale nie ma innego sposobu jak sprawdzić na swojej skórze co działa a co nie...
Księdzu... masz jakieś zdjęcia tych PRO którzy przestali ćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Levrone,Flex,Platz i kilku kozaków z życia.
tak na szybko bez szukania.
Właśnie o to chodzi że trzeba ćwiczyć.
Przestajesz i człowiek znika.

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-08-26 19:47:12

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Tak Księdzu, ale przecież o to chodzi żeby po zrobieniu cyklu dalej ćwiczyć, a nie odpuszczać wszystkiego. Ja po lekkim cyklu na t. enanie na wiosnę przybrałem 7 kg później po odbloku i delikatnej redukcji zszedłem do 95-96 kg. Wygląd dużo lepszy niż przed cyklem, w tych miejscach, w których na cyklu udało mi się poprawić zostało mięsko także to nie do końca jest tak jak piszesz. Aczkolwiek sporo racji w twoim rozumowaniu jest. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ksiedzu ale chyba troche poleciales z tymi wloknami miesniowymi
jestem po bio chem i (choc to bylo naprawde dawno) nie zgodze sie z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Działanie niektórych sterydów anabolicznych polega na stymulowaniu wzrostu masy mięśni i czasami również kości poprzez pobudzanie syntezy białka lub wapnia. Efekt ten jest szczególnie ważny w dopingu sportowym. Sterydy anaboliczne mają jednak także wiele ubocznych efektów, gdyż wpływają silnie na ogólną równowagę hormonalną organizmu. Jednym z najbardziej znanych naturalnych sterydów anabolicznych jest testosteron, który pełni też rolę męskiego hormonu płciowego.

Sterydy anaboliczne działają poprzez aktywowanie receptorów androgenowych obecnych na powierzchni błon komórkowych komórek. Efekty tego pobudzania dzieli się zwykle na ogólnie anaboliczne i związane z powstawaniem różnic między płciami.

Przykłady efektów anabolicznych:

wzmożona synteza białek
wzrost tempa przyrostu masy, siły i wytrzymałości mięśni
wzrost apetytu
wzrost tempa przyrostu kości
zwiększona produkcja krwinek czerwonych.

Przykłady efektu różnicowania płciowego:

wzrost rozmiarów penisa i łechtaczki u dzieci (u osób dorosłych podawanie jakichkolwiek sterydów nie ma już najmniejszego wpływu na rozmiary organów płciowych)
wzrost rozmiarów klatki piersiowej u chłopców, piersi i bioder u dziewcząt
wzmożony przyrost owłosienia całego ciała u mężczyzn i sfer erogennych u kobiet
efekty mutacji głosu u chłopców.

Jakkolwiek chemicy dążą do uzyskania sterydów które powodowałyby wyłącznie efekty anaboliczne i nie zaburzały efektów różnicowania płciowego, współcześnie praktycznie wszystkie syntetyczne sterydy anaboliczne powodują oba te efekty. Wynika to z faktu, że wszystkie one są metabolizowane przez organizm człowieka, a produkty ich metabolizmu mają uboczne działanie poprzez aktywowanie receptorów estrogenowych, co powoduje rozmaite niepożądane efekty, takie jak:

przyspieszone starzenie się niektórych tkanek (zwłaszcza kości u mężczyzn)
nienaturalny rozrost piersi zarówno u kobiet jak i u mężczyzn (ginekomastia)
zachwianie równowagi hormonów płciowych powodujący nienaturalny spadek popędu seksualnego u mężczyzn i jego sztuczny wzrost u kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
a gdzie jest o tym że robi się nowe mięso??

wszedzie widze zwiększanie masy siły wytrzymałości i wzrost tempa przyrostu kości.

wstawiles akurat to dlaczego bierzemy koksy.

Jesteś po biol-chem to dobrze,może akurat uświadomisz mi że żyłem w błędzie.
jak dorosły chłop może tworzyć więcej mięśni na saa??
jak tu slysze "zrobie na cyklu 6kg mięsa" i jest się przekonanym że poprzez cięzkie treningi soki i diete obrasta się mięsem .
Ja żyje w przekonaniu,że upycha się te wszystkie składniki w komórki mięśniowe które już mammy a nie że tworzymy więcej komórek czyt.mięsa

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sterydy anaboliczne to grupa steroidów pochodzenia naturalnego lub syntetycznego, która ma silne działanie anaboliczne tzn. powodujące przyspieszenie dzielenia się komórek tworzących określone tkanki organizmu zwierząt i ludzi.
juz jasniej sie nie da- a jesli juz tego nie przyswajasz to........
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testo prop + wino, pierwszy cykl

Następny temat

Massdrol + Oxanavar + Clomed POMOC DOTYCZĄCA PRODUKTÓW

WHEY premium