SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Medaliści MP w kulturystyce mężczyzn (1977-2007)

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
MP Piła 1989 kolejne zdjęcia..
Moze ktoś z uczestników tych zawodów jest na forum i się odezwie?













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
MP Piła 1989-nastepne zdjecia










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731891
Zdjecia rarytasy :) Dzieki.
Niesamowiecie nabity Daszkiewicz, Twardy, wyrzezbiony Czajka, jest i Artur Sidoruk o znakomitej estetycznej sylwetce...
A masz masti moze jakies zdjecia z MP Bialystok 87?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Z mp w Pile mam jeszcze całe zawody na kasecie video...ale juz nie mam magnetowidu-musze u kogoś sprawdzić która to jest i przegram na płyte i na youtube.Zdjęć było o wiele więcej ale...gdzieś się zapodziały-te tutaj prezentowane przypadkiem znalazłem...:)
W Białymstoku nie byłem....

Warto zwrócić uwagę też na Adnrzeja Urbańskiego-był trzeci a startował bardzo długo-jak pamietam to od 1975 roku...


Acha-co do Daszkiewicza i Czajki-Daszkiewicz był w kategorii do 90 kg a Czajka w +90 kg...a wyglada jakby było odwrotnie...:)
Mirek robił niesamowite wrażenie.....

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-03-24 12:05:57

Zmieniony przez - masti w dniu 2013-03-24 12:07:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
wydaje mi się, że w PL nie było nigdy lepszego gena niż Daszkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jurek, ja mam specjalne kable i oprogramowanie. Możesz z VHS zjechać na dysk twardy. Jak będziesz u mnie to Ci to dam free.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
Masti, juz podziwiałem twoja sylwetke jak na fb wrzuciłeś - elegancko , przydało by sie wiecej Twoich zdjeć

a jakby Bull dał ci ten sprzet i bys przegrał zawody z kasety VHS to juz mega by było ........

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-03-26 18:44:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
sprzet czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Jutro podjade...:)
Filmów jest niewiele-wtedy kamerę pożyczało się na dzień dwa za duże pieniadze.....Też był problem z magnetowidami-to także był na poczatku rarytas...

Nie róbcie sobie aż tak duzych apetytów-kamery video pokazały się w Polsce ok 1988 roku-tak więc mam film z z Piły 1989-oczywiście jeżeli znajdę tą kasetę oraz kilka filmów z treningu i z seminarium-oczywiście,jeżeli też te kasety się zachowały.Mam ich ok 100 ale z róznymi filmami-etykietki w wielu poodpadały albo napisy sa nieczytelne.Mogły się też te nas interesujace gdzieś zawieruszyć-było kilka przeprowadzek..:)
Miałem też kilka krótkich filmów z treningów na taśmie filmowej 8 mm ale...nie mam pojecia gdzie moga byc...
Gdy juz miałem swoja kamerę na kilku zawodach nie pozwolono mnie kręcic albo chciano jakieś wygórowane opłaty.Nie ma przez to zadnych filmów.
Nie mam niestety zadnego filmu z zawodów na których byłem...Jakieś kawałki ma poznańska tvp ale nie sadzę ,że są do uzyskania,znalezienia,bo tv poznań też zmieniła siedzibe i formy organizacyjne...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7517 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385533
masti Ty sie nie tlumacz tylko wrzuć to co masz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie mozna kupic archiwalne magazyny MUSCLEMAG i FLEX?

Następny temat

filmik z ARNOLDEM

WHEY premium