SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz ochotę na najnowszą przedtreningówe ActivLab? Rozdajemy sample - no limit!!!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 13016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 966 Wiek 109 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39751
Jest i u mnie, a już wątpiłem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
A do mnie jeszcze nie przyszło ale już kupiłem całe opakowanie jutro będę testował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
39zł w sklepie sfd, jak za ta cene nawet ekonomicznie wychodzi walac po 2 saszety na porcje w moim przypadku:)
bo standardowy pre to okolo 30 porcji za 100zl, tutaj wyjdzie 60 saszet za 80zl.

a 2 saszety w moim przypadku sprawdzaja sie juz dosc milo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jak wagowo aktualnie Tomku>


u mnie 85kg i 2 saszetki pozamiatały aż miło

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2015-01-22 00:50:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
108kg;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Czekam na opinie - wysłaliśmy na prawdę sporo próbek, ciekaw jestem ile osób się zrewanżuje opinią i jaki będzie stosunek opiniujących, do non stop pytających czy już wysłaliśmy

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
smak - dziś na szybko wsypałem saszetkę do buzi i popiłem wodą ale jako że to porzeczka to było to bardzo przyjemne i prościej było łyknąć jak firestartera

pobudzenie - jako że wczoraj zszedłem z nocy z pracy i prawie nie spałem bo musiałem pilnie wrócić do pracy to ładnie mnie potrzymało dziś na treningu pomimo że w dniu wczorajszym miałem czas zjeść tylko 1000kcl a dziś trening na pusto robiłem ładnie szło i pompowało. Triceps musiałem dobijać na troczkach bo jeszcze się rwał do pracy.

Muszę wypróbować 2 saszetki na raz ponieważ już długo na pw jadę i poprostu się na nie powoli uodparniam ale jak na taką małą dawkę zrobiło robotę bo obudziło mnie wystarczająco abym dał z siebie wszystko na treningu. Przy najbliższej okazji jak wykończe FS'a to przeskoczę na Pompke

Zmieniony przez - ulfbjorn w dniu 2015-01-22 12:00:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
nic złego napisać nie można,także thx za darmówke!zdało egzamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A na mnie nie zadziałało kompletnie ;/

Próbowałem 2x, na pobudzienie nie liczyłem bo to tylko 200mg kofeiny (delikatnie otworzyło oczy, ale nie odczułem pozytywnych zmian podczas treningu)

A co do pompy, to nie widziałem różnicy w pompie z Pump it jak i bez. Występowała ona jak na każdym treningu, brak różnic.
Sprawdziałem 2x, na 2 treningach z odmiennymi cwiczeniami i nic.

Moze za mała dawka, kiedyś spróbuję z dawką 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Jak dla mnie super, jestem pod wrażeniem zarówno ja i żona. Pompa konkret , skład prosty jak budowa cepa, wady to smak co najwyżej średni i kreta w składzie co przy offie od krety skreśla ten pre. W tej cenie nr. jeden. Zjada wszystkie SAW-y i inne produkty konkurencji. Sądze że Pump it+ firestarter będzie super kombinacją i zamierzam ja wypróbowac już niedługo kupując po paczce jednego i drugiego.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWY PRE-WORKOUT - PUMP IT!

Następny temat

Pytanie o DAA

WHEY premium