SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa (pomocy)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam mały problem głownie z masą mam 18 lat i warze ponad 50 kg =_=' jestem niskiego wzrostu dużo jem, jednak to nic nie daje zakupiłem więc pewien produkt o nazwie " Lean Muscle X " jem po 1 tabletce rano i wieczorem (robię brzuszki i pompki ) od tygodnia jednak nie widać przypływu masy. Poradźcie mi co mam zrobić żeby nabrać trochę masy chodzi mi o normalna wagę 65-70 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
jak nie zaczniesz jeść to masy nie przybędzie i siłownia nie powinna być Ci opca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
badziew kupiłeś i tyle, na jedną pigułę skłądniki mikroskopijne, czego się spodziewasz po zielonej herbacie, cynku, troche argininy, cytruliny, glutaminy czy betaalaniny. Podejrzewam że dużo nie jesz a jak juz to nie odpowiednio.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
"duzo jem" pewnie kanapek
a to co kupiłeś to raczej nijak się ma do masy :D
Anubis wyżej ci to wytłumaczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
To może polecicie coś?? jak nabrać masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 432
Przede wszystkim skup się na najważniejszej rzeczy czyli diecie dobra zbilansowana dieta to 70% sukcesu Poczytaj sobie na temat diety. Bardzo dużą popularnościom cieszy się dieta dobrana do rodzaju krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
dieta do rodzaju krwi to mit, niesprawdzony syf co nie potwierdza się w 90% przypadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3
Szukałem, jednak nic nie znalazłem jest sporo diet jak schudnąć itp. Ale nie ma nic o nabieraniu masy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
chyba żartujesz sobie, w ciągu minuty spokojnie idzie na głównej stronie działu odżywianie kilka diet masowych do oceny znaleźć. Wystarczy brać i dopasować swoje ilości makroskładników.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Jedz,Jedz,jedz... jak waga stoi w miejscu zwiększ ilosc kcal do momentu az waga pójdzie w góre... innej zasady nie ma.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shox

Następny temat

ginekomastia progesteronowa

WHEY premium