SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa po nowym roku- przymiarki:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Cykl masowy (pierwsze 8-10 tygodni, potem ubicie), od marca okolo:

1-4 aga 50mg ed (musze zaczac kminic dobra, aquaviron najbardziej bym chcial, jak nie bede szukal innej)

5-8 antek 75-125-175-225 ed (scantel pewnie wiec daje wiecej; na 100, 150, 200 tez bede wchodzil, co 3-4 dni zwiekszenie dawki)

1-7 (lub 9) npp 100mg e2d (nie wiem czy dac tydzien dluzej od antka czy krocej)

1-10 cypio 750mg eweek (po skonczeniu antka/w ostatnim tygodniu antka 1000mg eweek, czyli przez 2-3 ostatnie tygodnie)

11-17 prop 150-200mg e2d

10-15 tren 50-100mg e2d

10-16 master 75-150mg e2d


I moze jeszcze jakies wino na koniec. Co myslicie szczegolnie o pierwszych 8-10 tygodniach cyklu? Szczegolnie chodzi mi o etap masowy, czy dobrze to rozplanowane i nie bedzie mega spadkow mimo pozniejszego zwiekszenia cypio i wejscia niemal od razu na mastera z trenem.

Dzieki z gory za odp.


Ogolnie (jak sie komus chce czytac jak obecnie lece/bede lecial do tego cyklu wyzej w marcu):

Koncze obecnie cykl w podpisie (ostatni tydzien winka leci, moze doloze 7 tydzien, ale czu flaki troche przy 40mg ed). Mixa skonczylem i mialem offa robic, ale pomyslalem ze jak na miesiac mam schodzic to bez sensu. Leci obecnie jeszcze 150mg propa e2d. Bede go zmniejszal, ale o tym dalej.

Pomyslalem tak: koncze wino, tydzien przerwy i wchodze na (nazwijmy to mostkiem kolejnym ) 30mg oxy przez 5 tygodni z creashotem plus mono do tego i 75mg propa e2d. 500jm hcg leci co tydzien od tygodnia (jutro 2 strzal), po dece w 13-tym tygodniu polecialo 5000jm rozbite na 3 strzaly. Potem 2 tygodnie przerwy po oxie i ten NOWY cykl od marca.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-12-27 13:53:02

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-12-27 14:10:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
albo antek albo aga dwoch nie mieszal bym w cyklu po adze antka dobrze juz nie odczujesz a to co zrobisz to gedzie duzo wody antek 225mg to musi byc hoojowy antek bo dobrego 150 cie sponiewiera

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
Ja bym przedłużył masowke o te 5 tyg
i w sam raz wyjdziesz z forma na wakacje

Po antku meta tydzień po 40mg
age bym raczej darował
cypio do końca antka
po antku Mix 750-1000
i dodajesz master i tren

jeżeli dieta dopieta to nie ważne czy Mix
czy prop master i tren zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
ShawneRay
Ja bym przedłużył masowk

Po antku meta tydzień po 40mg
age bym raczej darował
cypio do końca antka
po antku Mix 750-1000
i dodajesz master i tren

jeżeli dieta dopieta to nie ważne czy Mix
czy prop master i tren zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jakbyscie "skonstruowali" ten cykl? Chce poleciec age i/lub antka, ale nie wiem dalej jak to zrobic. Piszecie ze antka i agi lacznie w jednym cyklu nie, bo lipa bedzie ze spadkami i przyrostami.

Moze antek bez tescia zeby troche od niego odpoczac (obecnie leci prop z oxa i clenem na mostku, 3 tydzien sie konczy, jeszcze 2-3), potem aga, npp, cypio, mix/prop, master, tren.

Mozna dac antka bez tescia jak sie leci na tesciu dlugo, mostkujac? Oczywiscie hcg bite caly czas.

Rozpiszcie mi to prosze jakos, dajcie chociaz jakies propozycje. Dzieki z gory chlopy.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-01-28 11:18:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
Ja bym polecial na antku ale bez agi.Zamiast agi 1-5/6 meta pozniej po skonczeniu przeszedl na antka i gdy antek sie skonczy podbil dawke cypio. Reszta tak jak napisane miales wyzej

"Mozna dac antka bez tescia jak sie leci na tesciu dlugo, mostkujac? Oczywiscie hcg bite caly czas."

Mozna ale nie widze takiej potrzeby troche bez sensu

Zmieniony przez - LP.DFS... BaN w dniu 2012-01-28 22:09:19

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
a ja zapraszam w tajemnicza i niezbadana kraine OFF

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
wlasnie i bicie tylko 2 msc przed wakacjami











Zartuje

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Procek, na sucho to nawet trawa nie rosnie.

Dajac antka i mete co dac pierwsze? Antka i mete na spadki czy na odwrot? I znowu 8 tygodni min na oralach? Zbadam watroba po oxie i clenie, jak bedzie aspat/alat ponizej 100 to czekam z 2-3 tygodnie i wskakuje na bombke. Jak nie to raczej 1 oral poleci i aga lub npp z duza dawka tescia po adze, na antku.

Czyli age odpuszczam, lece antek meta lub meta antek, wlasnie jak? Do tego cypio i npp od 3 tygodnia, na koniec master z trenem i susta/propem, tak? Koncowke wiem jak chce zrobic, ale jak ta mase robic? Antek meta npp cypio? Czy aga antek npp cypio? Oto jest pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 721
Meta/antek cyp/npp w takiej kolejnosci bym to widzial poniewaz

Wchodzac najpierw na mete zrobisz kilka kg na niej,pozniej przechodzac na antka rowzniez zrobisz troche kg bo przebije dzialanie mety.A najpierw na antka pozniej na mete to tylko na antku nabijesz kg a meta bedzie na podtrzymanie

Tak na chlopski rozum wytlumaczylem

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29683 Napisanych postów 63045 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903006
z tym ze jak najpierw wezmie mete pozniej antka to po antku o ile nie wrzuci trenu to wszystko stanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki odblok???

Następny temat

Tendencja Do GINEKOMASTI CYKL NA METANABOLU

WHEY premium