SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa na LOW CARB

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 249
to co polecasz żebym tam dorzucił do jadłospisu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
2 g węgli to tak ni w pi..ę ni w oko. Radziłbym odjąć tych węgli na rzecz tłuszczów albo pozostać przy high carbie.

Majonez to trochę loteria bo, niektóre zawierają tłuszcze trans, ale jak trafisz na pewny to możesz szamać bo to dobre źródło omega 3. Mosso ma dobre produkty tego typu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
beboykox
2 g węgli to tak ni w pi..ę ni w oko. Radziłbym odjąć tych węgli na rzecz tłuszczów albo pozostać przy high carbie.

Majonez to trochę loteria bo, niektóre zawierają tłuszcze trans, ale jak trafisz na pewny to możesz szamać bo to dobre źródło omega 3. Mosso ma dobre produkty tego typu.


W jakim majonezie masz dobrą omegę 3? Z reguły są wypełnione omegą6, jeżeli robisz sam z oleju z awokado, to jak najbardziej to dobre źródło tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Olej rzepakowy jest bogaty w omega 3 a majonez jest bogaty w olej rzepakowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 249
dlaczego 2g węgli/1kg masy ciała jest złym wyborem? spójrz ile waże to ma być low carb a nie keto, na wysokich węglach źle się czuje, brzuch puchnie caly czas jestem pelny mam wzdęcia, podlewa mnie dlatego decyduje się na to + problemy z cerą i wygodniej mi przejeść takie ilości pożywienia ;)


Zmieniony przez - freezio w dniu 2019-06-12 16:22:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
beboykox
Olej rzepakowy jest bogaty w omega 3 a majonez jest bogaty w olej rzepakowy


Piszesz o oleju rzepakowym nierafinowanym, który ma bardzo orzechowy smak, rafinowany jest zdecydowanie uboższy. Poza tym mówisz o ALA, które nie zawsze efektywnie jest konwertowane do EPA i DHA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
freezio skoro na high carb Cię podlewa to na takim makro jakie obrałeś też Cię będzie podlewać ponieważ tak sie dzieje jeśli jest zbyt mała różnica w ilości węgli i tłuszczu.

FighterX właśnie dlatego mówiłem, że majonez to loteria. O Mosso gdzieś czytałem, że ma dobry skład, podjadam go łyżkami na dobicie kcal i nigdy rzadnych sajdów po nim nie odczułem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 249
beboykox
freezio skoro na high carb Cię podlewa to na takim makro jakie obrałeś też Cię będzie podlewać ponieważ tak sie dzieje jeśli jest zbyt mała różnica w ilości węgli i tłuszczu.

FighterX właśnie dlatego mówiłem, że majonez to loteria. O Mosso gdzieś czytałem, że ma dobry skład, podjadam go łyżkami na dobicie kcal i nigdy rzadnych sajdów po nim nie odczułem.


to ja już sam nwm co mam robić bo na keto jestem sceptycznie nastawiony szczególnie na okres adaptacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Niższe węgle nie oznacza keto. Sugerowałbym Ci wrzucić węgli w przedziale 1 - 1.5 g.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo czy Gino? Jak leczyć

Następny temat

Ocena diety dla ektomorfika

WHEY premium