SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa na LOW CARB

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9958 Napisanych postów 115782 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1375973
z tymi tłuszczami to lekko nie przesadasz 70-80 g na posiłek to przy 4 to już masz 280g co daje ponad 5g tłsuzczy na kg tak strzelam z tymi 4 posiłkami, moze masz 3 nei wiem tego masy ciała

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 4814 Napisanych postów 9815 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 935309
beboykox
Na diecie tłuszczowej 2 g to gruba przesada. Na 1 g już niektórzy mają jakieś efekty.

Polecam poczytać ketogains.com , 2g na początku jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
anubis84
z tymi tłuszczami to lekko nie przesadasz 70-80 g na posiłek to przy 4 to już masz 280g co daje ponad 5g tłsuzczy na kg tak strzelam z tymi 4 posiłkami, moze masz 3 nei wiem tego masy ciała

mam 3 posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
FighterX
beboykox
Na diecie tłuszczowej 2 g to gruba przesada. Na 1 g już niektórzy mają jakieś efekty.

Polecam poczytać ketogains.com , 2g na początku jest ok.

A ile węgli powinno być dokładnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10189 Napisanych postów 9765 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 310182
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Jest liderem w tym dziale Szacuny 55 Napisanych postów 594 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8757
FighterX na wysokim białku to tylko mi cukier skoczył a żadnych pozytywów nie zauważyłem.

frezio przy Twojej wadze to maksymalnie bym dał 50 g węgli, energię będziesz czerpał z tłuszczów wiec nie potrzeba Ci więcej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo czy Gino? Jak leczyć

MenS