SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja?[foto]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Tabeli w sensie rozpiski planu treningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Czyli siłownia z góry już odpada? A np. dałbyś rade zakupić do domu sztangę i ławeczkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
walczę o to. Póki co mam tylko 2 leciutkie hantle, nie mam nawet drążka. Jak nabędę ów 3 rzeczy, to dam znać na pewno ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
PS. hantle też nie są moje tylko pożyczone, moi rodzice uważają, że z moim "słomianym zapałem", to oni wybulą niepotrzebnie kasę a ja i tak nie będę ćwiczył. Fakt, że od 4 miesięcy nie było dnia żebym nie ćwiczył (chyba, że był to dzień regeneracji i było to zamierzone)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Staraj się o ławeczkę i sztangę z obciążeniem, bo jest to podstawowy sprzęt na którym można zrobić praktycznie wszystko.

Na chwilę obecną posiadasz hantle, więc do drugi dzień wykonuj Javorek's Complex (filmik zamieszczam niżej) oraz po tym treningu brzuch.
Do tego zdrowe odżywianie (według 10 wskazówek żywieniowych zawartych w spisie tematów) i efekty będą na pewno (poprawisz swoją sylwetkę)

Jeśli chodzi o trening brzucha to tak jak napisałem:
- spięcia brzucha - 15 powtórzeń
- unoszenie bioder w leżeniu - 15 powtórzeń
- nożyce - 15 powtórzeń
- skręty tułowia - 15 powtórzeń


class="link" target="_blank">Filmik instruktażowy - Javorek's Complex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Czyli zamiast tego co rozpisałem, mam wykonywać to co dostałem teraz? da rade :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Dokładnie tak, życzę powodzenia - w razie pytań pisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Jeszcze jedno pytanie. Tam była pokazana 1 seria po 6 powtórzeń. Jakby mi było za lekko: dodać serię, czy dodać powtórzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
Ćwiczenia tego typu są bardzo męczące (nie wykonuj między nimi przerw), dlatego ćwicz na razie jedną serią po 6 powtórzeń, a za kilka tygodni zwiększysz liczbę serii do 2, następnie do 3, dopiero później liczbę powtórzeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Możecie mi troche pomóc z dietą?

Następny temat

Moj plan treningowy na Mase

WHEY premium