SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciag bez Owijek. Wady ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1271
u nas akurat mozna uzywac talku,magnezjitrzyma jak klej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Ja kiedyś byłem przeciwnikiem wszelkich wspomagaczy, ale stwierdziłem, że skoro jakaś grupa, a szczególnie tak duża jak plecy maja cierpieć z powodu słabego chwytu to poszedłem po rozum do głowy. Talk czy magnezja jest ok, ale dla wyślizgiwania się, jeśli jednak dłonie nie dają rady to proszek nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
to trzeba cwiczyc dlonie wszystkie owijki itd oslabiaja chwyt/nadgarstki i lepiej ich nie uzywac

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Dłonie ćwiczę jak najbardziej, szczególnie na ściskaczach. Niemniej jednak te mogą nie nadążać za kg zaproponowanymi np. przy MC szczególnie jeśli poprzedziliśmy problematyczna serie kilkoma wcześniejszymi oraz innymi ćwiczeniami mocno osłabiającymi (męczącymi) chwyt jak podciąganie na drążku c\zy wiosłowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
sciskacze to sa dobre dla dziewczyn cwicz ostro przedramie , zwijanie sznurka, bica nachwytem sztanga, trzymaj sztange z duzym ciezarem ile dasz rade itd

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Jeśli masz na myśli taśmy lub haki to stosuj jeśli czujesz że bardziej musisz się skupiać na trzymaniu sztangi niż na pracy prostowników, ja generalnie zakładam na ostatnie/ą serie gdy czuje już mocne palenie w przedramionach, lub dłonie same zaczynają się otwierać.
Co do usztywniaczy na nadgarstki to różnie jedni stosują cały trening ( nie polecam bo też chwyt słabnie a i potem można mieć problemy z nadgarstkami) nadają się raczej do ćwiczeń w których występują duże przeciążenia na nadgarstkach ( wąski wyciskanie sztangi, wznosy sztangą do brody, ogólnie wznosy ramion z hantlami).

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
__Kamil__
sciskacze to sa dobre dla dziewczyn cwicz ostro przedramie , zwijanie sznurka, bica nachwytem sztanga, trzymaj sztange z duzym ciezarem ile dasz rade itd


Nie masz pojęcia o ściskaczach. Nie miałem na myśli tych marketowych 25 kg. ;)

Jedynym sensownym i popularnym ćwiczeniem, które podałeś jest zwijanie sznurka. Niech każdy wybierze to co lubi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a trzymanie sztangi nie jest sensowne ? a wiszenie na drazku z obciazeniem ? te sciskacze to są dobre jak niemozesz utrzymac 100kg wtedy pomoga. Wiem z doswiadczenia ze +200kg to juz trzeba miec mocne cwiczenia na chwyt

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Twierdziłem, że wykonywanie ćwiczeń typu trzymanie sztangi jest zwyczajnie bezsensowne. Taki delikwent ma z nią stać jak idiota i męczyć wszystkie grupy mięśni? Podobnie biceps nachwytem. Ja robię przedramiona na końcu, bicki mi prawie wybuchają, po cholerę je jeszcze męczyć tego typu ćwiczeniem, które nie jest stricte na przedramiona? Albo wiszenie na drążku, walka ze sobą jak na średniowiecznych torturach. :)

Co do ściskaczy to masz różne, spójrz na ofertę Heavy Grip, tam masz nawet 250 kilowe. Ściśnij chociaż raz i oceń czy to jest dla dziewczynek. :)

Na przedramiona jest wiele ćwiczeń, niech każdy wybierze coś dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
'Taki delikwent ma z nią stać jak idiota i męczyć wszystkie grupy mięśni?' ' Albo wiszenie na drążku, walka ze sobą jak na średniowiecznych torturach' -> poczytaj troche o TS pogadaj troche z tymi ludzmi nikt nie mowil ze cwiczenie pod siłe ma byc przyjemne... ma dawac efekty

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia

Następny temat

opinie o atlasie Szultka gym 1

WHEY premium