SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markos gratuluję zwycięstwa :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Inaczej - każdy z nas subiektywnie ocenia to co pisze - Marku czy wuxia pisał o tsunmiastach źle? Jeśli tak, to czy jesteś w stanie przedstawić cytaty (nie muszą być screeny)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Przecież wiesz, że nie
Natomiast nie podobała mi się pewna relacja na pewnej stronie stworzona przez pewnego człowieka...ale znając prawdę mam w sobie spokój i nie mam sobie nic do zarzucenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Czyli jesteś stanowczo sprzeciwisz się działaniom Ryszarda M, pseudonim soke a nie ludziom ćwiczącym karate tsunami?

Przepraszam, że tak to ujmuję, ale to jest ważne i musi być uszczegółowione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Pisałem już to ale co tam...
nic nie mam do ludzi, którzy ćwiczą ( cokolwiek) z pasją i zaangażowaniem
Co do innych działań to jestem na NIE i nie szanuję ludzi, którzy wedle własnego widzimisię kreują nową historię i tworzą nową prawdę na własny użytek!!!
a teraz proszę już mnie nie dręczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
i choć to znowu nakręca się, między innymi przez to,że piszemy - powiem, a raczej napiszę to tak: bardzo duża liczba osób zna prawdę, część nie orientuję się o co chodzi, a nieprawda jest rozpowszechniana wśród nielicznych w jednym miejscu, a część z nich też wie jaka jest prawda, tyle,że tego nie potwierdzą..

tak jak Markos napisał, odbiór każdego z nas może być subiektywny ale:
w mej ocenie na podstawie tego co na forum obserwowałem:

Wuxia nie pisał nic obraźliwego czy wyszydzającego nt stylu tsunami
Tsailifo napisał tylko, że nie wierzy w relację ze zlotu przedstawioną na stronie
honbu i od razu dostał mało przyjemne maile i bzdurne skargi
OloKK do końca tu sytaucji nie znam, nie mniej jednak był zapraszany przeze mnie na stanisławowskie seminarium, i nawet deklarował chęć przyjazdu, ale niepotrzebnie w tym czasie pojawiło sie info na stronie honbu , że go samochodem, w kufrze, do stanisławowa dowiozą.Nawet teraz gdy już się znamy, rzekł, że głupio pisałem, to co mam sie obrazic i proces mu wytaczać i straszyc sądami, prokuraturami itp. :)
Markos i inni tu wymienieni, niewymienieni ( lub wymieniani w mailach które dostawałem od RM) pisali rzeczy, które co najwyżej kwalifikować się mogły pod krytykę (nic więcej), a nie odbierałem tego tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Panowie dajmy już spokój
Róbmy swoje najlepiej jak umiemy a Nasza praca obroni się sama
Amen.
A osobniki niech robią co chcą....na to i tak nie mamy wpływu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
wuxia - amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Też tak myślę. Póki nie wchodzą w życie w u***anch obornikiem buciorach mnie i moim przyjaciołom to mi w niczym tacy osobnicy nie przeszkadzają.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Olek....prawdziwa cnota krytyk się nie boi....
wiele lat temu ten cytat zapadł mi w pamięci i osobiście, uważam go za jedną z największych prawd życiowych
i to jest moja odpowiedź na włażenie w butach w moje życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Nie, Marki - nie amen, prawd nie obroni się sama, jakby tak było, relacja ze zlotu dawno by znikła!

Marku F. - czy wuxia jest wrogiem Tsunami i czy TWOIM zdaniem zasługuje na szyderę ze strony Ryszarda M, np. w relacji ze zlotu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sesja zdjęciowa Andrzeja Gołoty

Następny temat

Krav maga i siłownia.

WHEY premium