SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markos gratuluję zwycięstwa :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
:D przypominam moderatorom że zostałem publicznie nazwany "dupkiem żołennym" ale oczywiście ponieważ jestem z Tsunami to na tym forum MNIE tak można obrażać ....
zatem zeby sprawiedliwości stało się zadość, PROSZĘ O ZBANOWANIE KONTA JODAN za naruszenie regulaminy albo PRZEPROSZENIE MNIE NA TYM FORUM

















nie oczekuje tego jednak bo OloKK i cała reszta moderów są STRONNICZY i tylko w jedną stronę potrafią banować - moje konta, nic więcej


OloKK = na marginesie masz słuszna rację .... to był blef ... ale jak widzisz sam - laik sie złapał i próbuje wmówić innym laikom że konto na facebook "JODAN" które tego samego dnia jak zacząłem o tym pisać na forum zostało skasowane - nie zostało przez niego założone ... przecież już dzieci wiedzą że właściciel konta ma tzw login i password, prawda?? Zatem jeśli to podpucha ze strony RM to dalej by to prowadził a tu - jak za dotknięciem różdżki - bach nie ma konta na facebook i na wrzuta.pl :D baaaaardzo dziwne



ale przecież jako to ja - biedny glina - mogę być bystrzejszy od takiego fachmana jak JODAN :D



przypominam jeszcze raz o mojej prośbie na wstępie .....

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Marku ponawiam zaproszenie na zawody.

Po drugie, proszę wyjaśnijcie z Jodanem kwestie tego konta,coś tu nie gra, nie wiem co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
MarKos - dzięki za zaproszenie ....

co nie gra ?? zaraz zobaczysz co zrobi MODERATOR - ot co nie gra




a poza tym pewnie gdybym napisał: JODAN w twarz pewnie nie zdążyłbyś mi tego powiedzieć że jestem dupkiem żołennym bo w chwili kiedy skończyłbyś słowo "żołennym" już wiedziałbyć jak można postadać zęby na twardych żołędziach "

więc gdybym tak napisał na tym forum zapewne podniósłby sie rwetes że grożę i że sa to poważne grożby wobec JODANA itp



ale ja przecież tak nie napisałem więc nie ma podstaw do wytoczenia mi sprawy o groźby :D

prawda JODANKU ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Jodan ma duże pretensje do Ciebie,sądzi że wrzuta i Facebook to Twoja sprawa, Ty sądzisz to samo o nim - to są duże rozbieżności. Sugeruje wyjaśnić sprawę - a niech to, mogę być mediatorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
jestem gotów NA PROVA I TYLKO TAK przedstawić moje racje jemu - żeby mógł je np archiwizować, tak jak ja - obiektywnie - ALE NIE NA TYM FORUM BO JA COŚ PISZĘ A ZA CHWILE MNIE NIE MA ...
dlatego chcę to na priva żeby ewentualnie później swobodnie tak ja i jak i on móc przedstawić archiwa naszych rozmów równolegle - jeśli się zgodzą - będą bez żadnej ingerencji z zewnątrz np przez stronniczego moderatora, a moderator może edytować moje wpisy swobodnie bo już raz OloKK zmienił mi nazwę kiedy się pomyliłem (celowo oczywiście żeby sprawdzić czy moder ma wpływ na mój edit) no i OloKK zmienił - oczywiście na moją (celową) prośbę .....
cóz taka mała podpucha z mojej strony zeby po prostu sprawdzić CO MOŻE MODERATOR - zatem ktoś kto ma takie narzędzie w ręku i jest kumplem MODERATORA albo NIM SAMYM może zmieniać moje wpisy jak chce ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
OKej - to Wasza sprawa.

Marku mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie w związku z tym:
Na tym forum każdy kto odważy się przychylnie wspomnieć o Tsunami (postrzeganym przez pryzmat RM) jest od razu podejrzewany o narzędzie manipulacji kierowane przez RM, a każdy kto jedzie na temat Tsunami ... jest przyjaźnie postrzegany.

- a wuxia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
ale co ja.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Jak pisałeś o tsunamistach: przychylnie czy nieprzychylnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
wydaje mi się, że pisałem wprost i mimo własnego zdania na temat stylu w pełni doceniłem pracę jaką w swój rozwój włożyli....ale może się mylę i zostałem źle odczytany.....
Wszystkie moje wypowiedzi znajdują się w temacie zlot 2.
Jak dla mnie temat zamknięty, każdy ma prawo robić co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
a dajcie spokój, bo ktoś się zapewne cieszy,że tak się dzieje. Kto? Wnioski pozostawiam pozostałym. A chłopaki niech sobię wyjaśnią faktycznie na priv. :) a jak zechcą niech potem udowadniają..:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sesja zdjęciowa Andrzeja Gołoty

Następny temat

Krav maga i siłownia.

WHEY premium