SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markos gratuluję zwycięstwa :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
MarKos - masz rację, przepraszam ale chyba jesteś jedyną osoba tolerowaną przez moderów która NIE JEDZIE po Tsunami, Ciebie przepraszam

Cynik75 - ok, niech tak będzie że Tsunami jest "najsilniejszą, największą i najcokolwiek" organizacją, a czy myślisz że negując to na TYM forum COLKOWIEK zmienisz??? daj spokój, nie jesteś chyba aż tak naiwny :D




zatem - czemu nie, NIECH TAK BEDZIE ... co Ci za różnica ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219


na potwierdzenie że ja też potrafię archiwizować ten obrazek, którego oczywiście już nie znajdziecie w necie ... no chyba że to znów moja manipulacja (photoshop czyni cuda ... :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
ataman_1 MarKos - masz rację, przepraszam ale chyba jesteś jedyną osoba tolerowaną przez moderów która NIE JEDZIE po Tsunami, Ciebie przepraszam - dziękuję, że to napisałeś i że to zauważyłeś, ważne jest to w świetle tego co pisze soke:
"..."MarKosa" - obsesyjnego przeciwnika Tsunami" http://karatetsunami.eu/pl/index.php?id=289 -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
:D nie ciesz się ... jedna jaskółka wiosny nie czyni :D
Pozdrawiam MarekF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
A jednak się cieszę, bo to co napisałeś to odważne zaprzeczenie tego co o mnie rozpowiada soke, dodać że jesteś jedną z najbardziej wpływowych osób w federacji i mistrzem z wysokim stopniem, to Twoje słowa są niezwykle ważne zarówno dla tsunamistów i SFDowców.

Marku zapraszam Cię na zawody, tak jak rok temu. Bez niespodzianek, ustawek i z pełnym szacunkiem dla Ciebie i Twoich
uczniów i bez udowadniania czegokolwiek i komukolwiek. Nawet jeśli tylko zdecydujecie się na udział w formach i zaprezentujesz kata tsunami, to będzie mi bardzo miło i gwarantuje, że nie spotka Cię żadne złe słowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
to wszytko zmierza donikąd, zapewne to nigdy nie umrze - jedynie na jakis czas, kilka dni, i potem znów. Jak piszę Marek jedna jaskółka wiosny nie czyni, a moim zdaniem niedługo to zabrnie tak, że każdy się tak w tym poplącze, zarówno z jednej storny czy drugiej.

Cyniku masz rację, w wypadku Markosa, Tsailifo i Wuxii - sam ich RM zaczepił, co spotkało się m.innymi z moim ostrym sprzeciwem, i też między inyymi z tego powodu ( pośród wielu innych)zaczęły się moje i innych problemy. Nietórych z wyżej wymienionych znałem już od kilku lat, więc nie mogłem zgodzić się z opiniami głoszonymi. Nie sądzę, żeby cokolwiek się zmieniło. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Wiele się nie zmieni, ale kropla drąży skałę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Marku, ale c*** Ci po IP z Neostrady jak ma zmienne IP


Jacku, mnie też Ryszard pierwszy zaczepił. Nawet nie w relacji ze zlotu a po prostu ot tak, szukając ofiary

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2010-11-05 14:46:34

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
znowu się zaczyna że też ktoś jeszcze wmawia, że "blog" pod nazwą "Jodan the grappler" wymyśliłem ja i ja wklejałem linki do niego gdzie się tylko da. btw nawet go prowadzić nie umieliście, tzn wymyślać nowych notek codziennie
daj sobie spokój i pamiętaj o dupku żołędnym
moja propozycja, którą starannie przemilczałeś, stale aktualna!

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2010-11-05 14:48:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Jodan, proszę Cię, przystopuj. Myślę, że to nie jest głupi pomysł z tym prv. A jeśli ktoś jeszcze maczał w tym paluchy i wmanipulował w to Ciebie i Marka? Ja nie bardzo wiem o co chodzi, nie znam szczegółów, tylko ogólny zarys. Co prawda, Marek na żywo mi to tłumaczył, ale chyba nie do końca to zrozumiałem, Ty też mi tłumaczyłeś, ale też nie bardzo łapię. Proszę, pogadajcie na prv o tym, może uda się wyjaśnić bez emocji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sesja zdjęciowa Andrzeja Gołoty

Następny temat

Krav maga i siłownia.

WHEY premium