SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Markos gratuluję zwycięstwa :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
o, proszę. jeśli to cię uspokoi to ostrzeżenia przed tobą , Marku F., przekazali policjanci związani ze środowiskiem sztuk walki.
co zaś do twojej prawdomówności, to mała próbka...





wszystko jest zarchiwizowane jak się tu produkowałeś pod różnymi nickami, więc nie kłam i nie wypieraj się, tylko pozwól sprawie umrzeć śmiercią naturalną i niech ludzie o tym wszystkim zapomną.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2010-11-05 11:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
Cieszę się że wszystko jest archiwizowane. Ale dlaczego wyrywane z kontekstu?? a poza tym czy naprawdę odebrałeś to jako groźbę?? śmieszne, naprawdę
Mam bardzo złe wspomnienia co do Ciebie i nie chcę już o tym pisać na ogólnym forum, dlatego to jest ostatni wpis na ten temat, jak chcesz ze mną polemizować - pisz na meila: [email protected] albo GG - 3688393, łatwiej jest wtedy archiwizować nasze rozmowy
Jak widzisz - nic nie ukrywam i nie będę nikomu wytaczał procesów

Pozdrawiam MarekF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 358 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2934
Pax między chrześcijany ( no może nie wszyscy nimi są) - to było w Krzyżakach. Każdy z zaangażowanych ma już wyrobione zdanie i osąd. Osoby, ktore tylko czasem wejdą, przeczytaja - nie do końca rozumieją całą sytuację.
Ja się poważnie zastanawiam czy nie pisac tu całej swoje sytaucji..bo szczerze pisząc to głebi mej sprawy nie znają i moi dawni koledzy...tylko nie wiem czy mi sie chce aż tyle nad tym ślęczeć..

Moim zdaniem, wysrczyłao by zmienic zachowanie jednej osoby i wszytko by sie skóńczyło,,,ale to zapewne nierealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Fajnie, że stąd idziesz, MF. Miałem już nic nie pisać, ale kolejny raz się wybielasz moim kosztem, więc śpieszę poinformować, że mam jeszcze pod ręką screen zamieszczonej przez ciebie wypowiedzi, w którym umieszczasz na forum dane osobowe moje (imię, nazwisko, miejsce pracy, dane kontaktowe do pracy) jak też moich kolegów z biura - telefony, maile, wszystko. na dokładkę pod tym wszystkim jest oskarżenie o popełnienie przestępstwa zarówno przeciwko prawu jak i etyce zawodowej. acha, i jeszcze screen oskarżenia o kradzież internetu też by się pewnie znalazł. parę innych kwiatuszków też mam na dysku.
reasumując: idź sobie, krzyżyk na drogę, ale nie wmawiaj nikomu że wyrywam cokolwiek z kontekstu.
nie mam ochoty z tobą pisać na gg czy mailować, nie mam ochoty mieć cokolwiek wspólnego z tobą.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2010-11-05 11:59:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
Jodan ok, dawaj to wszystko ale nie zapomnij podać że jest to z TWOJEGO facebook'a ... ja też umie archiwizować ...

































znów dałem się wciągnąć ... mnie krzyżyk nie potrzebny ... nie ta wiara :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219


dobrze ze umieściłeś tego scrren'a ... to było juz chyba trzecie konto i ... najkrócej wiszące na sfd.
po zmasowanym ataku w Twojej obronie także usunięte bez wyraźnego powodu





Jodan'q spokojnie ... pozdrawiam MarekF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
ech...
dane które wrzuciłeś są zrzutem ze strony mojego pracodawcy. mam pokazać np Jackowi na e-mail? jemu chyba ufasz. jeśli on potwierdzi tu na forum moją wersję, to ty dzisiaj dobrowolnie i pod swoim nazwiskiem napiszesz, że jesteś dupkiem żołędnym. i na odwrót, czyli w przypadku potwierdzenia się twojej wersji ja to zrobię. umowa stoi?
na temat facebooka już kiedyś rozmawialiśmy i nie próbuj wmawiać, nikomu, że tam cokolwiek znalazłeś nie mając uprawnień do przeglądania określonych zasobów
idź już, tak będzie najlepiej albo chociaż zakończmy ten temat. było, minęło, ale już nie próbuj mnie do niczego przekonywać ani namawiać.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2010-11-05 12:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
ja podałem swojego meila, nie boisz się przecież podjęcia ze mną polemiki na priva, prawda ... no chyba że nie jest to tak jak tutaj publicznie piszesz ... wtedy ok !
zatem ponieważ jest to sprawa męska pomiędzy mną a Tobą - proponuje przenieść dyskusję tylko pomiedzy nami i także to archiwizować ... ja w przeciwieństwie do
ciebie nie boje się niczego ale tutaj zaraz jak coś napisze nie po
Twojej myśli = BAN więc jak mogę swobodnie się wypowiadać jeśli nie na priva, no ... chyba że faktycznie się czegoś obawiasz z mojej strony ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
ataman_1:
Na tym forum każdy kto odważy się przychylnie wspomnieć o Tsunami (postrzeganym przez pryzmat RM) jest od razu podejrzewany o narzędzie manipulacji kierowane przez RM, a każdy kto jedzie na temat Tsunami ... jest przyjaźnie postrzegany.

Marku, to co napisałeś kłamstwo! Proszę Cię o przeczytanie jeszcze raz mojej relacji z Mistrzostw Europy Tsunami w Radzionkowie http://tangsoodo.pl/pokaz.php?str=karate - i odpowiedz mi na pytanie czy to jest przychylne czy nie przychylne Tsunami i bądź co bądź, pisane przez pryzmat RM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Temat pewnie nie umrze.
Z jedej strony podgrzewa go Markos, któremu Rysiek bez sensu dowalił,
z drugiej podgrzewa go Rysiek wypisując na swojej stronei kretyzimy, kłamstwa i oszczerstwa.
Tak długo jak długo Rysiek będzi pisał o swojej wielkości, niebywałej sile organizacji, triumfach organizacyjnych, czy przerażającej skuteczności Tsunami, tak długo wszyscy będą się z niego śmiali.
Byłem przez chwilę na Waszych ostatnich mistrzostwach. Słuchając jak Rysiek zwraca Ci uwagę za to, że nie stoisz w prawidłowej pozycji, choć jako policjant powinieneś świecić przykładem, policzyłem zawodników i wyszło mi 78 osób, z czego 2/3 dzieci.
Wybacz, ale jak na rzekomo "najsilniejszą, najlepszą, największą, najcokolwiek" organizację SW w Polsce, obecność około zaledwie 25 seniorów na zawodach rangi MP to żenada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sesja zdjęciowa Andrzeja Gołoty

Następny temat

Krav maga i siłownia.

WHEY premium