SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin90ll - Cel Maraton w 2022 w 4:00

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
A jakie konkretne zawody cię interesują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 487
Viki
A jakie konkretne zawody cię interesują?


Na 5 i 10km, wiecej motywacji do treningów i trzymania diety mam. Ogólnie to kocham rywalizację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Ja też lubię zawody, ale biegów ulicznych nie lubię. Startuję w biegach z przeszkodami i marzą mi się górskie ultra

W obecnej sytuacji ciężko planować zawody, organizatorzy pewnie się boją czy znowu nie będzie trzeba odwołać lub przesunąć. Chociaż kalendarz biegów z przeszkodami powoli się zapełnia, coraz więcej zawodów ogłoszonych na ten rok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 487
Viki
Ja też lubię zawody, ale biegów ulicznych nie lubię. Startuję w biegach z przeszkodami i marzą mi się górskie ultra

W obecnej sytuacji ciężko planować zawody, organizatorzy pewnie się boją czy znowu nie będzie trzeba odwołać lub przesunąć. Chociaż kalendarz biegów z przeszkodami powoli się zapełnia, coraz więcej zawodów ogłoszonych na ten rok.



Przeczytałem twój blog od deski do deski, nad zawodami typu runarmagedon nigdy nie interesowały ale kto wie.

Jestem zakochany w Łemkowynie, ale trochę trzeba poświecić treningów na dystans ultra żeby sobie krzywdy nie zrobić


class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
No właśnie w takim biegu chciałbym kiedyś wystartować, ale to raczej za parę lat, bo teraz praktycznie zaczynam od zera. A też w sumie nigdy nie biegłam większego dystansu niż 25km więc dużo pracy przede mną.

A biegi z przeszkodami to ciekawe doświadczenie, z tym że różnie bywa, czasem mało jest biegania. Komuś kto biegać lubi, szczególnie po górach i niekoniecznie chce się zmierzyć z bardzo trudnymi przeszkodami to polecam Spartan Race. Jedyny minus to cena, niestety obecnie najdroższy bieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 487
Viki
No właśnie w takim biegu chciałbym kiedyś wystartować, ale to raczej za parę lat, bo teraz praktycznie zaczynam od zera. A też w sumie nigdy nie biegłam większego dystansu niż 25km więc dużo pracy przede mną. .


Nie wiem jak to w biegach górskich bo ja z zachodniopomorskiego. Natomiast mój znajomy który biega w ultra robi treningi biegowe 20-25 km plus rower na dobicie nie pamiętam ile, ale taki trening nie przeciąża stawów aż tak.

Dzisiaj spacer regeneracyjny plus pyszny obiad. Ciągle chodzę głodny U nas pogoda jak w thrillerach u Hiczkoka




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Cześć.
Na wstępie powodzenia.

Do liczenia jedzenia najpopularniejsze to fitatu, myfitnesspal i dziennik na potreningu.pl.

Co to za apka ze zrzutów biegania?
Wbijaj na strave

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 487
Dampaz
Cześć.
Na wstępie powodzenia.

Do liczenia jedzenia najpopularniejsze to fitatu, myfitnesspal i dziennik na potreningu.pl.

Co to za apka ze zrzutów biegania?
Wbijaj na strave


witam na blogu

Stravie jutro zainstaluje ponieważ musze aktualizację w telefonie zrobić.

Cel: Kołobrzeg półmaraton 25.04.2021 rok

Mam nadzieje ze się odbędzie. Do kończą tygodnia truchtam a od przyszłego polecę jakimś konkretnym planem.

Dzisiejszy trening.




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Jaki cel na ten półmaraton?

Moim zdaniem lepiej poczekać rok na maraton poprawić czas na innych dystansach.



Zmieniony przez - Underekk w dniu 2021-01-12 14:39:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych świąt Wam życzę!

Następny temat

Spartan, OCR i inne biegi z przeszkodami

WHEY premium