SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
taka jest cena wielkości :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
To jest wada tego sportu ktora najbardziej mnie wkurza.Chociaz wcale tak tragicznie nie musi byc.Dorian i Coleman widziałem ,że biegali pozatym Ron jest policjanem z zawodu więc jakąś tą kondycje musiał mieć.Z kolei taki Ruhl to ledwo sie ruszy i zdycha :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
No tak, ale Ruhl palił jak smok. Ale weźcie Kaia, on mimo potwornej masy daje radę wygibasy kręcić i nie wygląda, jak Burneika z Najmanem wcale.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Bover0
To jest wada tego sportu ktora najbardziej mnie wkurza.Chociaz wcale tak tragicznie nie musi byc.Dorian i Coleman widziałem ,że biegali pozatym Ron jest policjanem z zawodu więc jakąś tą kondycje musiał mieć.Z kolei taki Ruhl to ledwo sie ruszy i zdycha :(


no niestety, dlatego, jak dla mnie kulturystyka skończyła się na Haneyu, później to już insulinowe potwory, które wyglądają świetnie, nie przeczę, ale tak żeby tylko na nich patrzeć, bo takiego wyglądu mieć bym nie chciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5403
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Miazga, masa niby nieziemska, ale nie jest tak klockowaty jak np. Cutler.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
,




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Mina Victora i wszystko jasne

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium