Mr. Olympia 2020 Big Ramy jest jednym z największych kulturystów na świecie. Jego droga do zwycięstwa nie była łatwa, a Phil Heath zawsze deptał mu po piętach. Po bardzo rozczarowującym szóstym miejscu w 2018 roku, postanowił nie rywalizować na Olympii 2019 i to właśnie było to, czego potrzebował, aby móc wrócić i wygrać najważniejszy tytuł w kulturystyce. Egipski kulturysta był krytykowany za zbyt dużą masę, za małe docięcie i zbyt duże nogi w porównaniu z resztą ciała. Wiele osób twierdziło, że gdyby tylko dopracował szczegóły i trafił z formą, nikt nie byłby w stanie go pokonać. Cóż, trudno się z tym kłócić. Na szczęście wyciągnął wnioski, wprowadził niezbędne poprawki i wygrał w ubiegłym roku. W swoim kraju został przywitany, jak prawdziwy bohater.

Polecamy również: Egipt wita bohatera po wygraniu Mr. Olympia

Teraz jego celem jest być jeszcze lepszym. Oczywiste jest, że chce wygrać kolejną Olympię. Chociaż z pewnością ma to, czego potrzeba, aby to zrobić, konkurencja nie śpi. Panowie Brandon Curry, William Bonac i Hadi Choopan, starają się równie mocno i cały rok ciężko pracowali nad tym, by powalczyć o tytuł Mr. Olympia. Zawodowi kulturyści rzadko zdradzają, jak się prezentują przed zawodami, by nie ujawniać wszystkich szczegółów przed rywalami.

Polecamy również: Chad Nicholls: Big Ramy będzie jeszcze większy w 2021 roku

Big Ramy również nie często wrzuca zdjęcia i filmy, ale ostatnio został przyłapany na treningu, jak ćwiczyć bicepsy. Trzeba przyznać, że jego masywne ramiona robią wrażenie! Nie możemy doczekać się, jak zaprezentuje się on i reszta zawodników w październiku. Czy Big Ramy powtórzy sukces z ubiegłego roku?

 

Komentarze (4)
spejson94

Taki z niego ambasador kulturystyki ze ja p******e hehehehehehe

0
OTTO

Moj 4 letni syn ma taką samą technikę jak on

0
zolo333

Odnośnie techniki...
Ludzie... chłop ma olbrzymią masę mięśniową i już to mu ogranicza ruch, do tego masa środków powodująca odromna " pompę" i to sprawia że pro mają taką technika i niepełne ruchy. ..co wygląda smiesznie

3
F1.08

Dokladnie. Poza tym kogo obchodzi technika jak jestes na takim poziomie? Pilnujemy techniki aby robic postepy i rosnac. On jest na szczycie i urosl. Technika dla samej techniki czy jako narzedzie progresowania? To nie lyzwiarstwo figurowe ocen za styl sie nie wystawia tylko za efekt koncowy.

2