SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam zapadniętą klatę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema

Mam z***aną klatke pierwsiową, mam jakiś zarany dołek , wyglądam jak by mi ktoś przywalił kulą do kregli w klate ! Urodziłem sie juz taki i to sie nazywa chyba kurza klata ... Znacie jakieś sposóby że by tego nie było albo chociaż troche mi zmalał ????????????????????????????????????????/

:)S:(H:)I:(T:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt nie zna odopwiedzi .... Trudno ****a

:)S:(H:)I:(T:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki
ale to ty corey,
kiedys siedziales na space?
ale ekipa sie wyniosla nie wiesz przypadkiem gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja cie nie znam

:)S:(H:)I:(T:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
CoReY WIEM ŻE SPECEM NIE JESTEM ALE SAM TO KIEDYŚ MIAŁEM.NA OPERACJE TO NIE IDZ BO TO TYLKO STRATA ZDROWIA.PEWNIE NIE JESTEŚ ZBYT MASYWNY TO CI TEN ROWEK WIDAĆ.ZACZNIJ ĆWICZYĆ A ON PO ROKU ALBO DWUCH LATACH ZAKRYJE SIĘ MIĘŚNIAMI.ĆWICZ SYSTEMATYCZNIE KLATKE.POWODZENIA

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwicze ćwicze

:)S:(H:)I:(T:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


no jak to wygląda ...

:)S:(H:)I:(T:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
buhahaha,
dobre, dobre,
jaki to kaliber?


wracajac do mnie, wiadomo nie znasz mnie bo ja bylem tylko obserwatorem
tez jestem fanem zielonej glowy,
thx
Blem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojej napisalam tyle i mi gdzies wcielo i kazalo napisac jeszcze raz
to jescze raz krocej:
moj kuzyn tak mial i wreszcie po dluuuugim czasie niezadawania pytan pogadal z lekarzem i okazalo sie ze to wymaga operacji. poszedl, zrobil, teraz wyglada bjuti!!! i sie do tej pory dziwi czemu tego nie zrobil wczesniej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chyba tez mam taki problem .. chodze juz 6 miesiecy na silke i nic nie pomaga. dalej klata jak chu.... wygladala tak wyglada, az wstyd sie rozebrac na plazy :((( czy ktos mial tez takie cos i mu cos pomoglo? ODPISZCIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Cwicz wewnętrzne partie miesni klatki(wąski chwyt sztangi) szybciej zakryjesz nieprawilowosci w budowie....
a skoro jzu masz taki problem to trudno, musisz to zaakceptowac takie jakie jest...

Pozdrawiam <==Dezir==>
PumpingIron.w.interia.pl

-==PINGwin pOWERed==-

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase

Następny temat

AMARANTUS

WHEY premium