SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam otyłosć i nadwage 17lat co robić prosze o Pomoc :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Acha trochę widzę pokreciłem ..


Ta dieta wygląda tak :)

http://archiwum.apz.pl/poradnia.php?p=diet&q=pdietspor&dieta=2600

A jakie suplementy polecacie ?? napiszczie dokładniej co nie tak w tej diecie :) czuł bym się razniej z jakim olimp therm linem :) lub fast burner-em pozdraiwam i z góry dziekuje planuje zrzucic z 10 kg myślicie że będzie widać jak spale 10kg ? na wzroscie 185kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
W tej diecie jest za dużo węglowodanów.
SUPLE NIE!

Dopnij dietę, ogarnij trening! Tyle

poza tym lepiej sam ułóż dietę - wtedy jesz to co lubisz mniej więcej

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2011-08-08 19:07:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Wiesz bo ja zaznaczyłem w tej diecie coś takiego " w diecie będę uwzględniał odżywki białkowe lub węglowodanowo-białkowe" ... a trening jaki ?? z suplementem bym się naprawde czuł lepiej :) ile bym potrzebował na zrzucenie 10kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A nie możesz poczytać postów podwieszonych n.t. ukłądania diety przeczytać?
Ściągnij dziennik Vitalmax i jedziesz.

Bez odżywek na razie. Lepiej mieć dietę dopiętą.

------------------------------------------------------------------------------------

Trening aero + FBW


1. PRZYSIAD
2. RDL (romanian deadlift czyli rumunski martwy ciag)
3. WYCISKANIE NA PLASKIEJ
4. WIOSLOWANIE W OPADZIE
5. WYCISKANIE W STANIU (z klatki)
6. PODCIAGANIE NA DRAZKU (podchwytem)

Aero jak nie dasz rady biegać póki co, to maszeruj, wejdź na maszyny aerobowe: np. orbitrek.

------------------------------------------------------------------------------------

Nie bierz spalacza!

Łyknięcie kilku tabletek nie sprawi, że od razu będziesz miał -10kg.
To wymaga poświęcenia, diety i treningu.

------------------------------------------------------------------------------------

Optymalnie jest zrzucać 1 kg tłuszczyku na tydzień - choć na początku pewnie poleci ci trochę wody. Zakładając że 1kg/tyg ===> 10 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Kto powiedział że nie dam rady biegać ? ;) biegam 1-2km to nie problem co niedziele gram w piłkę na orliku tzn ligówke jak mam koszulke to tak tego nie widac za bardzo jak zdejmę to te tłuszcze wiać :( biegam normalnie... a co do tych cwiczen możesz troche bardziej przyblizyć bo nic nie rozumiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Ale z tym bieganiem chodzi o o że masz za dużą masę ciała i jak będziesz biegał dłużej to mogą Ci wysiądż kolana chyba że biegasz po trawie

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
No, raczej jak gram w piłke to gram na trawie :) a do diety jakiegś spalacza nie dało by się wcisnąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
jak już tyle chesz to może jakieś hmb , niewiem niech ktoś doradzi z większom wiedzom na temat odżywek na spalanie tłuszczu :0

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
a co do tych cwiczen możesz troche bardziej przyblizyć bo nic nie rozumiem :)

Co konkretnie?

a do diety jakiegś spalacza nie dało by się wcisnąć ?

Cbr-ka ile można pisać? Z resztą, twój wybór, dzieckiem nie jesteś już. Co ja mogę ci zrobić? nic! mogę ci jedynie doradzić. twoja redukcja, twoaj sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Nie no spoko :) chodzi mi o wspomagacz który utrwalił by mnie w sile :) zgadzam się z wami, wy wiecie lepiej ja jestem zielony w tych sprawach :)

A do tych cwiczeń chodzi mi o ten rumunski martwy ciąg jak to się robi itd. :) z góry dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powiększone obwody po bieganiu - dlaczego??

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 58kg

WHEY premium