SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam bardzo duzy metlik w glowie. Licze na wielka pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Ja doskonale rozumiem. Wszystko jest dla ludzi. Jedno jest pewne częste picie i palenie bardziej Ci zryje bebechy niż koks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6937
Ja uważam że wszystko jest dla ludzi ale nie dla idiotów. Jeśli zrobisz w ciągu roku jeden/dwa krótsze cykle ok 7-9 tygodniowe na sensownych dawkach, z osłonkami i pożądnym odblokiem to napewno nie zrobisz tym krzywdy organizmowi. Ale jeśli wpadniesz w błędne koło i zaczniesz robić cykl za cyklem z miesięczną przerwą między cyklami i tak przez okres kilku lat to napewno twój organizm to odczuje w przyszłości. Wybór jest twój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2275
Sterydy niewątpliwie są szkodliwe i to nie podelga dyskusji, kazdy chce długo żyć ale życie dla życia..chyba nie o to chodzi, nie mam zamiaru brać sterydów ale rozumiem osoby ktore biorą bo jesli ma to dać im radość satysfakcję to czemu nie? Jedni uprawiają sporty extremalne inny biorą saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
kto bierze ten bierze

predzej czy pozniej ktos umrze czy to wypadku samochodowym czy innym nie bede wymienial...

wielu ludzi po naprawde wielu cyklach sterydowych dalej zyje chociazby arnold czy flex czy dorian i wiele innych by wymieniac kazdy lubi to co robi kazdy ma swoje zdrowie i nikt nikomu nie bedzie zabranial czegos brac jedni sa zrujnowani przez narkotyki , alkohol, czy tam saa

jesli bierzesz saa z glowa rozadnie sluchasz reakcji orgniamzu to moze byc dobre zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
ale SAA i tak ma już opinie zabójcy i tego nie zmienisz:)

a tak na marginesie pamietam taka akcje w szkole jak przestrzegali robili prelekcje na temat sterydów(wtedy uważałem to za g****,a teraz...teraz NIE)bo jakis typek w wieku 18 lat nogi wyciagnął od SAA...ale nikt mu nie kazał w zyłe wbijac w koncu


P.s> czytałem na forum ze ktos na siłce ma kolesia w wieku 50 paru lat co "profilaktycznie" bije 100mg propa e2d.A więc ma sie zapewne dobrze

Z GŁOWA PANOWIE Z GŁOWĄ

Zmieniony przez - remek24119 w dniu 2010-04-13 17:49:07

Zmieniony przez - remek24119 w dniu 2010-04-13 17:50:05

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9803
Tez mysle ze wszystko dla ludzi ale z głowa, jesli sie dba o profilaktykę i nie bierze końskich dawek to bedzie OK

Welcome In My World...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1813
Wow, autor widac myslacy...
cos ty myslal ze zycia takim gownem sobie nie skracasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
Turysta16 nie porownuj nas (zwyklych ludzi z malym funduszem) do arnolda... ten czlowiek ma kase by robic sobei operacje stfu..

Wojtekwm jestes tepy ? Napisalem wlasnie ze skracam sobie zycie ;o

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
maly902 a co zamierzasz brac co najmniej takie dawki jak arni lub wieksze(dzisiaj mozna sobie na wiecej pozwolic, bo mamy wiecej oslon, lekarstw itd)

on ma kase na operacje itd, a ty nie, ale za to on walil 100mg mety lub wiecej, ty tez tyle zamierzasz?

nie przejmuj sie i rob swoje

Zmieniony przez - DYLAUDIOxx w dniu 2010-04-13 18:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Patrys91 w profilu masz napisane ze chcialbys kiedys startowac, a piszesz tutaj posta w ktorym sie deklarujesz ze nie bedziesz bral. no to pozegnaj sie ze scena w takim razie, bo tam nie ma czystych ludzi, no oprocz szatniarza


Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2010-04-13 19:25:44
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

indyjski metanabol

Następny temat

Anavar+ suple?

WHEY premium