SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam bardzo duzy metlik w glowie. Licze na wielka pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
Czesc wszystkim...

Kurde na prawde mam wielki metlik w glowie, nie wiem co ze soba robic, a bardziej z calym tematem o silownii w mojej glowie. Dzisiaj mialem fajna dosyc i duza rozmowe na temat sterydow oraz roznych suplementacji. Dowiedzialem sie, ze skracam sobie po prostu zycie lub pogarszam je tylko. Szanse na to sa 50/50% ze uszkodzimy sobie organizmy badz nawet skrocimy sobie zycie nawet w granicach 20 lat...
Nie wiem co robic, jestem teraz na cyklu prop + cidoteston + meta.
Propa strzelilem sobie 8 razy,cidostestonu 3 razy a mety zjadlem z 70.
Zostalo mi tego troche.
Jestem typowym czlowiekiem, ktory chce najdluzej zyc, miec pieniadze, byc szczesliwy u boku pieknej,madrej oraz pracowitej kobiety.
Mysle ze biorac 1 raz sterydy, wiekszosc ludzi (ok.90%) siega po nie po raz kolejny. Wiem ze to wciaga bo jestem tera na cyklu i chce sie ostro wbijac...

Mam nadzieje ze ktos madry i doswiadczony w starszym w miare wieku sie tutaj wypowie. Moze nie tylko ja ale tez inni maja taki metlik w glowie.

Z jednej strony bardo chcialbym, fajnie wygladac, miec "seksowna" klate, kaloryferek lecz wole jednak chyba zyc jak normalny czlowiek bez sterydow bez suplementacji, zyc po prostu dluzej, jak najdluzej potrafie.

Jeszcze do niedawna rozmawialem tylko na temat silowni, suplementow itp. Do dzis, gdyz wiele razy juz mi sie metlik w glowie pojawial lecz dzis na prawde w glowie jest ogrmny metlik taki ze nawet jestem w stanie przestac to brac.

Pytanie do was brzmi czy warto ? Czyn ie bede zalowac w zyciu tego ze nie mam takiego wygladu fajnego, umiesnionej klatki,plecow,bicepsow itp.

Pomozcie prosze...

Mam nadzieje ze przeczytacie.
Pozdrawaim wszystkich.

Do odważnych świat należy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
ja ci powiem tak jade juz 3 cykl,zarabiam pieniadze,mam madra kobiete i w niczym mi to nie przeszkadza,tak jak pisali kolerzy powyrzej dobrze się odrzywiaj nie siedz na dupie i bedzie wszystko gitara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
odstaw i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
może wieku nie mam..
ale na to pytanie nikt Ci nie odpowie.
musisz sobie odpowiedziec sam.
co do tematu, to liczą tu się cele.. a 1-2 lub 3 cykl Cię zbytnio nie sponiewierają..
jeden chce osiągnąc po prostu ponad 40 w łapie i to później bez dopalaczy utrzymywac, a drugi chce non stop rosnąc. ja naleze do tych pierwszych. Ty natomiast sobie sam odpowiedz w której grupie jesteś i jakie masz cele.

tyle odemnie..

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2375
jak nie sterydy to co innego Cię może zabić i to szybciej ;]

To jest hardcore. To jest Animal. Wytrzymasz to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2410
ja dochodze do wniosku ze wole umrzec wczesniej wiedzac ze probowalem osiagnac to o czym marzylem czyli byc wielkim s****ielem :D niz zyc dluzej i zalowac ze tego nie zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
*******enie na scenie... odzywiaj sie zdrowo witaminy mineraly i jakies qr... 20 lat mniej ? jak bedziesz cpac i pic na cyklu to napewno.


bubbels ta napewno fajnie sie pisze "****yryki" przed monitorem ciekawe jak wyladujesz na oddziale kardiologi z rurka w klacie czy tez tak bedziesz p.i.e.r.d.o.l.i.c widzialem juz nie jednego takiego

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2010-04-12 21:25:37

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
maarcin91 szkoda tylko że tak Ci się wydaje
należysz do opcji nr 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2410
nie sadze zebym biorac saa do tego witaminy i mineraly regeneratory watroby, trzymajac zdrowa diete, robiac aeroby i cwiczac intensywnie mial wieksze szanse na szybsza smierc niz koles siedzacy na kanapie przed tv wpieprzajacy chipsy zapijac piwem i palac przy tym pake fajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
co za glupi temat

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
sterydy = smierc

a towar odeslij do mnie ja sie nim zaopiekuje

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
albo rybki albo akwarium znając życie za pół roku będziesz chciał kolejny cykl rozpisać %-D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

indyjski metanabol

Następny temat

Anavar+ suple?

WHEY premium